Rozbočka pre napájanie až 3ks zdrojových odpudzovačov Deramax z jedného zdroja

Akcia
Značka: DERAMAX
6,21 € –19 %
Deramax 0492 01
6,21 € –19 % 4,99 € / ks 4,16 € bez DPH 4,99 € / 1 ks
Nie je na sklade
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Táto rozbočka je určená pre napájanie až 3 zdrojových odpudzovačov Deramax z jedného napájacieho zdroja. Je ideálnym doplnkom pre modely Deramax-Profi, Deramax-Kitty, Deramax-Leon, Deramax-Bird a Deramax-Bat. S jej pomocou môžeš efektívne a jednoducho napájať viacero odpudzovačov z jedného zdroja, čo ti ušetrí miesto a zjednoduší napájanie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozbočka pre napájanie až 3ks zdrojových odpudzovačov Deramax je skvelým riešením pre tých, ktorí potrebujú napájať viacero odpudzovačov z jedného napájacieho zdroja. Táto rozbočka je navrhnutá tak, aby umožňovala pripojenie a napájanie až troch zdrojových odpudzovačov z jedného zdroja, čo je veľmi praktické a efektívne.

Vďaka tejto rozbočke môžeš mať viacero odpudzovačov umiestnených na jednom mieste a jednoducho ich napájať z jedného zdroja, čím ti ušetríš miesto a zjednodušíš proces napájania. Je vhodná pre modely Deramax-Profi, Deramax-Kitty, Deramax-Leon, Deramax-Bird a Deramax-Bat, čo znamená, že je kompatibilná s rôznymi typmi zdrojových odpudzovačov.

Inštalácia rozbočky je veľmi jednoduchá. Stačí pripojiť napájacie káble z jedného zdroja k rozbočke a potom pripojiť káble z odpudzovačov k rozbočke. Týmto spôsobom môžeš mať všetky zdrojové odpudzovače pripojené a napájané z jedného miesta, čo zjednodušuje ich riadenie a údržbu.

Je dôležité si uvedomiť, že táto rozbočka je určená iba pre použitie s odpudzovačmi Deramax a je kompatibilná s modelmi Deramax-Profi, Deramax-Kitty, Deramax-Leon, Deramax-Bird a Deramax-Bat. Pred použitím je nevyhnutné mať správny napájací zdroj Deramax-T03 (kód DER1010), ktorý je navrhnutý pre napájanie viacerých odpudzovačov z jedného zdroja.

S touto rozbočkou pre napájanie až 3ks zdrojových odpudzovačov Deramax budeš mať jednoduché a efektívne riešenie na napájanie viacerých odpudzovačov z jedného zdroja. Umožní ti to optimalizovať výkon a účinnosť odpudzovačov a poskytne ti väčšiu flexibilitu pri ich umiestňovaní a riadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdroje, batérie a doplnky
Záruka: 24 mesiacov
Položka bola vypredaná…