Napájací káblik pre napájanie zdrojových odpuzovačov Deramax z 12V akumulátora.

Akcia
Značka: DERAMAX
8,29 € –9 %
Deramax 0491 01
8,29 € –9 % 7,48 € / ks 6,23 € bez DPH 7,48 € / 1 ks
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.06.2024
Možnosti doručenia

Deramax Káblik na pripojenie zdrojových odpudzovačov Deramax k 12 V batérii je označovaný ako napájací kábel na privádzanie energie zo siete.

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Napájací káblik pre napájanie zdrojových odpudzovačov Deramax z 12V akumulátora. Dĺžka káblika je 2 metre.

Čo je zdrojový odpudzovač: Jedná sa o výkonné odpudzovače Deramax, s napájaním zo sieťového zdroja (adaptéra) do zásuvky. Konkrétne sa jedná o tieto typy: Deramax-Profi, Deramax-Kitty, Deramax-Bird, Deramax-Bat.

Ako dlho udrží 12V akumulátor v chode niektorý zo zdrojových odpudzovačov Deramax: Plne nabitý akumulátor s kapacitou 30 Ah udrží odpudzovač v chode po dobu 30 dní (predpokladá sa samozrejme akumulátor v dobrom stave).

Napájanie jedného zdrojového odpudzovača Deramax z 12V akumulátora: Ak chcete napájať niektorý zo zdrojových odpudzovačov Deramax z 12V akumulátora, alebo zo solárneho systému s nominálnym napätím 12V, budete potrebovať tento napájací káblik.
Na jednom konci káblika je pripojovací konektor pre zasunutie do napájacej zdierky zdrojového odpudzovača Deramax, na druhom konci sú potom 2 krokosvorky (červená a čierna) na pripojenie ku kladnému a zápornému pólu akumulátora (+ a -). Súčasťou káblika je tiež poistkový držiak s výmennou trubičkovou poistkou. Celková dĺžka káblika je 2 metre.

Možné napájanie viac odpudzovačov Deramax z jedného akumulátora:
Ak potrebujete napájať súčasne viac odpudzovačov z jedného akumulátora, je možné toto riešiť pomocou prikúpenia rozbočovacieho káblika pre napájanie až 3 ks zdrojových odpudzovačov a ev. prikúpenia aj predlžovacích káblikov. Pokiaľ budú odpudzovače umiestnené hneď vedľa seba, nebudete potrebovať predlžovacie kábliky, ak by ale odpudzovače mali byť vo väčšej vzdialenosti od seba, odporúčame objednať aj predlžovacie kábliky, ktoré umožnia zväčšiť vzdialenosť medzi jednotlivými odpudzovačmi až na desiatky metrov.
Rozbočovacie kábliky nájdete v našej ponuke pod názvom "Rozbočovaci káblik pre napájanie až 3 ks odpudzovačov z jedného zdroja" (kód tovaru DER0492).
Predlžovací káblik nájdete v našej ponuke pod názvom "Predlžovací napájací káblik 10 metrov pre zdrojové odpudzovače Deramax" (kód tovaru: DER0493). 

Dodatočné parametre

Kategória: Zdroje, batérie a doplnky
Záruka: 24 mesiacov