Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Zosilovač signálu, Danfoss Ally™ Zigbee Repeater, 230V (088U1131)

ZADARMOZADARMO
Zosilovač signálu, Danfoss Ally™ Zigbee Repeater, 230V (088U1131)
160 € / ks 133,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Zosilovač signálu Danfoss Ally™ Zigbee Repeater je vynikajúcim doplnkom vášho inteligentného domáceho systému. Vďaka svojej schopnosti rozšíriť pokrytie a zlepšiť spoľahlivosť komunikácie medzi Zigbee zariadeniami, poskytuje stabilné a spoľahlivé pripojenie v celom dome.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zosilovač signálu Danfoss Ally™ Zigbee Repeater je navrhnutý na zlepšenie pokrytia a spoľahlivosti komunikácie medzi Zigbee zariadeniami vo vašom inteligentnom domácom systéme. S jeho pomocou môžete rozšíriť dosah Zigbee siete a zabezpečiť spoľahlivé pripojenie medzi rôznymi inteligentnými zariadeniami, ako sú radiátorové termostaty, senzory a ovládače.

Zosilovač signálu Danfoss Ally™ Zigbee Repeater pracuje na napájacom napätí 230V a je jednoduchý na inštaláciu a použitie. Stačí ho umiestniť do strategickej polohy vo vašom dome, aby zabezpečil optimálne pokrytie a spoľahlivú komunikáciu medzi Zigbee zariadeniami. Týmto spôsobom zaručíte, že inteligentný domáci systém bude fungovať bez problémov a vy budete mať plnú kontrolu nad svojim domovom.

Dlhý popis obsahuje kompletné technické špecifikácie tovaru. Tu sú niektoré z hlavných technických parametrov:

  • Napájacie napätie: 230V
  • Podpora Zigbee komunikácie
  • Rozšírenie dosahu a zlepšenie spoľahlivosti komunikácie medzi Zigbee zariadeniami
  • Jednoduchá inštalácia a použitie

Zosilovač signálu Danfoss Ally™ Zigbee Repeater je nevyhnutným doplnkom pre tých, ktorí chcú mať spoľahlivé a stabilné pripojenie medzi Zigbee zariadeniami vo svojom inteligentnom domácom systéme. S jeho pomocou môžete zabezpečiť optimálnu funkčnosť a využitie vašich inteligentných zariadení a vytvoriť pohodlné a efektívne prostredie vo vašom dome.

Dodatočné parametre

Kategória: Danfoss
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: