Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Zosilňovač Z-Wave signálu - AEOTEC Range Extender 7 (ZW189-C15)

40 € / ks 33,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Zosilňovač Z-Wave signálu - AEOTEC Range Extender 7 (ZW189-C15) je inteligentné zariadenie, ktoré rozširuje a posilňuje dosah a spoľahlivosť Z-Wave siete vo vašom inteligentnom dome. S jeho jednoduchou inštaláciou a kompaktným dizajnom získate stabilné a spoľahlivé pripojenie pre vaše Z-Wave zariadenia.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zosilňovač Z-Wave signálu - AEOTEC Range Extender 7 (ZW189-C15) je navrhnutý tak, aby rozšíril a posilnil dosah a spoľahlivosť Z-Wave siete vo vašom inteligentnom dome. Tento zosilňovač umožňuje eliminovať slabé signály a rozšíriť pokrytie siete, čo zabezpečuje spoľahlivé pripojenie pre vaše Z-Wave zariadenia.

Range Extender 7 je jednoduchý a ľahko inštalovateľný zosilňovač signálu. Stačí ho jednoducho zapojiť do elektrickej zásuvky v oblasti, kde potrebujete zlepšiť dosah a spoľahlivosť Z-Wave siete. Po zapojení zosilňovač automaticky začne rozšírovať signál a zlepšovať spojenie pre zariadenia v dosahu.

Zosilňovač Range Extender 7 je kompatibilný s protokolom Z-Wave, čo znamená, že ho môžete jednoducho integrovať do svojej existujúcej Z-Wave siete. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu ho môžete umiestniť prakticky do akejkoľvek elektrickej zásuvky, čo vám umožňuje optimálne umiestnenie pre zlepšenie signálu.

Tento zosilňovač poskytuje stabilné a spoľahlivé pripojenie pre vaše Z-Wave zariadenia bez straty signálu. Pomáha eliminovať mŕtve zóny a zabezpečuje, aby sa signál dostal ku všetkým zariadeniam v sieti. Týmto spôsobom môžete mať plnú kontrolu nad vašimi inteligentnými zariadeniami a využívať ich bezproblémovo.

Technické špecifikácie:

  • Podporované protokoly: Z-Wave
  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Bezdrôtové pripojenie: Z-Wave
  • Maximálna dosahová vzdialenosť: 150 metrov (voľný priestor)
  • Rozmery: 50 mm x 50 mm x 55 mm
  • Podporované platformy: Z-Wave certifikované brány

Zosilňovač Z-Wave signálu - AEOTEC Range Extender 7 (ZW189-C15) je spoľahlivým a praktickým zariadením, ktoré zlepšuje dosah a spoľahlivosť Z-Wave siete vo vašom inteligentnom dome, čo umožňuje stabilné a bezproblémové pripojenie pre vaše Z-Wave zariadenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: