Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Zigbee zásuvka - AEOTEC Smart Outlet Type F (SmartThings)

44,99 € / ks 37,49 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Zigbee zásuvka - AEOTEC Smart Outlet Type F (SmartThings) je inteligentné zariadenie, ktoré umožňuje vzdialené ovládanie a automatizáciu napájania elektrických zariadení vo vašom inteligentnom dome. S jeho jednoduchou inštaláciou a kompatibilitou so SmartThings platformou získate pohodlie a flexibilitu pri ovládaní spotrebičov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zigbee zásuvka - AEOTEC Smart Outlet Type F (SmartThings) je navrhnutá na vzdialené ovládanie a automatizáciu napájania elektrických zariadení vo vašom inteligentnom dome. Táto inteligentná zásuvka vám umožňuje zapínať a vypínať spotrebiče, monitorovať spotrebu energie a vytvárať časové plány pre napájanie zariadení.

Smart Outlet Type F je jednoduchá a praktická zásuvka, ktorú môžete jednoducho pripojiť do existujúcej elektrickej siete. Po pripojení k SmartThings platforme cez Zigbee protokol môžete zásuvku ovládať pomocou aplikácie a vytvárať automatizácie a scény podľa vašich potrieb.

S touto zásuvkou môžete zapínať a vypínať spotrebiče na diaľku prostredníctvom aplikácie SmartThings. Napríklad môžete zapnúť kávovar ráno z postele alebo vypnúť osvetlenie, keď opúšťate dom. Okrem toho môžete monitorovať spotrebu energie vašich zariadení a získavať informácie o ich využívaní.

Smart Outlet Type F podporuje aj vytváranie časových plánov pre zapnutie a vypnutie zariadení. Môžete nastaviť presné časy, kedy chcete, aby sa určitý spotrebič zapol alebo vypol, čo vám pomôže s efektívnym využívaním energie a automatizáciou v domácnosti.

Technické špecifikácie:

  • Podporované protokoly: Zigbee
  • Typ zásuvky: F (euro)
  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálna záťaž: 16A
  • Monitorovanie spotreby energie: Áno
  • Bezdrôtové pripojenie: Zigbee
  • Rozmery: 53 mm x 52 mm x 65 mm
  • Podporované platformy: SmartThings

Zigbee zásuvka - AEOTEC Smart Outlet Type F (SmartThings) je praktickým a inteligentným zariadením, ktoré vám umožní pohodlné a flexibilné ovládanie napájania elektrických zariadení vo vašom inteligentnom dome.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: