Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Zigbee záplavový senzor - AEOTEC Water Leak Sensor (SmartThings)

34,99 € / ks 29,16 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Zigbee záplavový senzor - AEOTEC Water Leak Sensor (SmartThings) je inteligentný senzor, ktorý slúži na detekciu úniku vody a zabezpečuje ochranu pred vodnými škodami vo vašom inteligentnom dome. S jeho spoľahlivým detekčným mechanizmom a jednoduchou integráciou do SmartThings platformy získate dôležitú ochranu pre vaše domáce prostredie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zigbee záplavový senzor - AEOTEC Water Leak Sensor (SmartThings) je navrhnutý na detekciu úniku vody a poskytuje vám dôležité informácie o potenciálnych vodných škodách vo vašom inteligentnom dome. Tento inteligentný senzor slúži ako preventívny nástroj na ochranu a monitorovanie vodných udalostí v domácnosti.

Water Leak Sensor je vybavený spoľahlivým detekčným mechanizmom, ktorý rýchlo reaguje na prítomnosť vody. V prípade detekcie úniku vody senzor okamžite vysiela signál a notifikáciu, čím vás upozorní na potenciálny problém. Týmto spôsobom môžete rýchlo zareagovať a minimalizovať škody spôsobené vodou.

Senzor je kompatibilný so SmartThings platformou a využíva Zigbee protokol pre spoľahlivé pripojenie a integráciu do vášho inteligentného domáceho systému. Môžete ho jednoducho pridať do existujúcej konfigurácie a monitorovať senzor a jeho udalosti prostredníctvom príslušnej aplikácie.

AEOTEC Water Leak Sensor je napájaný batériou, čo umožňuje jeho umiestnenie prakticky kdekoľvek v blízkosti potenciálnych zdrojov vody, ako sú vodovodné potrubia, práčky, umývadlá a podobne. Senzor má kompaktný a vodeodolný dizajn, čo zaisťuje jeho dlhodobú spoľahlivosť aj v náročných podmienkach.

Technické špecifikácie:

  • Podporované protokoly: Zigbee
  • Napájanie: Batérie (CR2)
  • Detekčný mechanizmus: Vodný snímač
  • Bezdrôtové pripojenie: Zigbee
  • Rozmery: 45 mm x 45 mm x 18 mm
  • Podporované platformy: SmartThings

Zigbee záplavový senzor - AEOTEC Water Leak Sensor (SmartThings) je spoľahlivým a dôležitým zariadením, ktoré poskytuje ochranu pred vodnými škodami a rýchlu detekciu úniku vody vo vašom inteligentnom dome.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: