Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Zigbee vypínač s relé - AQARA Smart Wall Switch H1 EU (No Neutral, Single Rocker) (WS-EUK01)

40 € / ks 33,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

AQARA Smart Wall Switch H1 EU (No Neutral, Single Rocker) (WS-EUK01) je jednoduchý, ale vysoko funkčný Zigbee vypínač s jedným relé, ktorý nevyžaduje neutrálny vodič pre inteligentnú kontrolu osvetlenia vo vašej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AQARA Smart Wall Switch H1 EU (No Neutral, Single Rocker) prichádza ako jednoduchý a elegantný riešenie pre inteligentnú kontrolu osvetlenia vo vašej domácnosti. Tento Zigbee vypínač umožňuje ovládanie svetelného zdroja pomocou smart systému, aplikácie na vašom smartfóne alebo hlasových asistentov.

Tento vypínač je navrhnutý tak, aby fungoval bez neutrálneho vodiča, čo znamená, že ho je možné nainštalovať aj v starších elektrických systémoch. Bez ohľadu na to, či sa pokúšate vytvoriť určitú atmosféru, alebo chcete jednoducho vypnúť svetlo z pohodlia postele, AQARA Smart Wall Switch H1 EU poskytuje jednoduché a inteligentné riešenie.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Protokol: Zigbee 3.0
  • Napájanie: AC 100-250V, 50-60Hz
  • Maximálny výstup: 10A/2500W
  • Pracovná teplota: -10 °C - +40 °C
  • Pracovná vlhkosť: 0 - 95% RH, bez kondenzácie
  • Rozmery: 86mm x 86mm x 37mm

S AQARA Smart Wall Switch H1 EU (No Neutral, Single Rocker) získate inteligentnú kontrolu osvetlenia vo vašom dome bez nutnosti zásadnej elektrickej úpravy. Skús a zmeníš svoje svetlá na smart.

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: