Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Zigbee senzor kvality vzduchu - AQARA TVOC Air Quality Monitor (AAQS-S01)

44,99 € / ks 37,49 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

AQARA TVOC Air Quality Monitor (AAQS-S01) je presný a spoľahlivý Zigbee senzor kvality vzduchu, navrhnutý na sledovanie a zlepšovanie kvality vzduchu vo vašej domácnosti.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AQARA TVOC Air Quality Monitor je vysoko citlivý senzor kvality vzduchu, ktorý využíva protokol Zigbee na presné a kontinuálne monitorovanie úrovne látok vo vzduchu (TVOC) vo vašej domácnosti. Tieto látky, ktoré môžu pochádzať z rôznych zdrojov ako napríklad farby, čistiace prostriedky, nábytok alebo kuchynské spotrebiče, môžu ovplyvňovať kvalitu vzduchu a môžu mať negatívny vplyv na vaše zdravie.

Tento inteligentný senzor vám umožňuje sledovať a analyzovať kvalitu vzduchu vo vašom domove v reálnom čase. Pri detekcii vysokých úrovní látok vo vzduchu, senzor môže automaticky upozorniť vás alebo aktivovať iné inteligentné zariadenia, ako napríklad čističe vzduchu, na zlepšenie kvality vzduchu.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Protokol: Zigbee 3.0
  • Napájanie: 5V DC (cez USB)
  • Rozsah detekcie TVOC: 0 – 6000 ppb
  • Rozmery: 50mm x 50mm x 20mm
  • Hmotnosť: 45g

AQARA TVOC Air Quality Monitor je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú aktívne monitorovať a zlepšovať kvalitu vzduchu vo svojom domove. S jeho pomocou môžete vytvoriť zdravšie a pohodlnejšie prostredie pre seba a svoju rodinu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: