Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Zigbee riadiaca jednotka - AQARA Hub M2 EU Verzia (HM2-G01)

56,99 € / ks 47,49 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

AQARA Hub M2 EU Verzia (HM2-G01) je výkonná a flexibilná Zigbee riadiaca jednotka, navrhnutá na integráciu a správu všetkých vašich inteligentných zariadení.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AQARA Hub M2 je centrálnou súčasťou vašej inteligentnej domácnosti, ktorá vám umožňuje ľahko a efektívne riadiť všetky vaše inteligentné zariadenia. Táto jednotka využíva protokol Zigbee pre spoľahlivú a rýchlu komunikáciu s vašimi zariadeniami, čo umožňuje bezproblémovú integráciu a ovládanie zariadení, ako sú svetlá, termostaty, senzory a mnoho ďalších.

S podporou pre až 128 zariadení, AQARA Hub M2 ponúka širokú škálu možností pre vašu domácnosť. S výkonnou procesorovou jednotkou a širokými možnosťami pripojenia, tento Hub vám umožňuje vytvárať komplexné scenáre a automatizácie, ktoré zlepšujú pohodlie a bezpečnosť vo vašom domove.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Protokol: Zigbee 3.0
  • Napájanie: 100-240V AC, 50/60Hz
  • Max. počet pripojených zariadení: 128
  • Rozhrania: WiFi 2.4 GHz, Ethernet RJ-45
  • Rozmery: 90mm x 90mm x 26mm
  • Hmotnosť: 186g

AQARA Hub M2 je ideálnym riešením pre inteligentné domácnosti, ktoré vyžadujú vysokú úroveň flexibility a kontroly. Bez ohľadu na to, či plánujete rozšíriť svoj súčasný systém alebo začínať s novou inštaláciou, tento Hub vám poskytne všetky nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie dokonale prepojenej inteligentnej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: