Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Zigbee pohybový senzor - AEOTEC Motion Sensor (SmartThings)

34,99 € / ks 29,16 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Zigbee pohybový senzor - AEOTEC Motion Sensor (SmartThings) je inteligentný senzor, ktorý detekuje pohyb v miestnosti a poskytuje informácie o aktivite. S jeho spoľahlivým pohybovým senzorom a jednoduchou integráciou do SmartThings platformy získate efektívne monitorovanie a automatizáciu vo vašom inteligentnom dome.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zigbee pohybový senzor - AEOTEC Motion Sensor (SmartThings) je navrhnutý tak, aby poskytoval spoľahlivé detekovanie pohybu v miestnostiach vo vašom inteligentnom dome. Tento inteligentný senzor vám umožňuje sledovať aktivitu v miestnosti a poskytuje informácie, ktoré môžete využiť na automatizáciu a zabezpečenie vášho domáceho prostredia.

Motion Sensor je vybavený spoľahlivým pohybovým senzorom, ktorý detekuje aj najmenšie pohyby v jeho dosahu. V prípade detekcie pohybu senzor okamžite vysiela signál a informácie o aktivite. Môžete využiť tieto informácie na spúšťanie rôznych akcií, ako je zapnutie svetiel, aktivácia bezpečnostných systémov alebo spustenie definovaných scén.

Senzor je kompatibilný so SmartThings platformou a využíva Zigbee protokol pre spoľahlivé pripojenie a integráciu do vášho inteligentného domáceho systému. Môžete ho jednoducho pridať do existujúcej konfigurácie a ovládať senzor a ďalšie zariadenia prostredníctvom príslušnej aplikácie.

AEOTEC Motion Sensor je napájaný batériou, čo umožňuje jeho umiestnenie prakticky kdekoľvek vo vašej miestnosti. Senzor má kompaktný dizajn, vďaka čomu sa hodí do rôznych interiérov a umožňuje jednoduchú inštaláciu.

Technické špecifikácie:

  • Podporované protokoly: Zigbee
  • Napájanie: Batérie (CR123A)
  • Detekčný dosah: Až 7 metrov
  • Detekčný uhol: 120°
  • Bezdrôtové pripojenie: Zigbee
  • Rozmery: 44 mm x 44 mm x 36 mm
  • Podporované platformy: SmartThings

Zigbee pohybový senzor - AEOTEC Motion Sensor (SmartThings) je spoľahlivým a inteligentným zariadením, ktorý vám umožňuje monitorovať aktivitu vo vašom inteligentnom dome a automatizovať rôzne akcie na základe detekcie pohybu.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: