Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Zigbee ovládač žalúzií - AQARA Roller Shade Driver E1 (RSD-M01)

59,99 € / ks 49,99 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

AQARA Roller Shade Driver E1 (RSD-M01) je inteligentný Zigbee ovládač žalúzií, ktorý umožňuje pohodlné a automatizované ovládanie vašich žalúzií.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AQARA Roller Shade Driver E1 je sofistikovaný Zigbee ovládač žalúzií, ktorý ponúka pokročilú kontrolu nad vašimi žalúziami. Toto zariadenie je navrhnuté tak, aby vám umožnilo nastaviť a upraviť výšku vašich žalúzií pomocou jednoduchého rozhrania alebo automatizovaných nastavení.

Za použitia bezdrôtového protokolu Zigbee tento ovládač umožňuje plynulé a tiché ovládanie žalúzií, zabezpečujúc presné nastavenie polohy pre optimálny príliv svetla a súkromia. Môžete naplánovať časy otvorenia a zatvorenia alebo dokonca nastaviť ovládač tak, aby reagoval na zmeny v osvetlení alebo teplote.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Protokol: Zigbee 3.0
  • Napájanie: 100-240V AC, 50/60Hz
  • Max. výstupný prúd: 1.2A
  • Dosah signálu: do 20m (voľný priestor)
  • Rozmery: 92mm x 46mm x 34mm
  • Hmotnosť: 150g

AQARA Roller Shade Driver E1 vám poskytuje jedinečnú možnosť užívať si dokonalú rovnováhu medzi prírodným svetlom a súkromím, pričom vám poskytuje komfort a pohodlie automatizovaného ovládania žalúzií. Jeho univerzálny dizajn a široká kompatibilita zabezpečia, že sa ľahko integruje do akejkoľvek domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: