Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Zigbee multisenzor - AEOTEC Multipurpose Sensor (SmartThings)

34,99 € / ks 29,16 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Zigbee multisenzor - AEOTEC Multipurpose Sensor (SmartThings) je inteligentný senzor, ktorý kombinuje niekoľko meracích funkcií v jednom zariadení. S jeho kompaktným dizajnom a spoľahlivými senzormi môžete monitorovať rôzne aspekty prostredia vo vašom inteligentnom dome.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zigbee multisenzor - AEOTEC Multipurpose Sensor (SmartThings) je navrhnutý tak, aby vám poskytol viacero meracích funkcií v jednom zariadení. Tento inteligentný senzor umožňuje monitorovať rôzne aspekty prostredia vo vašom inteligentnom dome a poskytuje vám dôležité informácie o rôznych udalostiach.

Multipurpose Sensor kombinuje niekoľko senzorov vrátane senzora pohybu, otvorenia/vyklopenia a teplotného senzora. Môžete ho umiestniť na dvere, okná, skrinky alebo akékoľvek iné miesto, kde chcete sledovať pohyb, otvorenie alebo teplotu. S týmto senzorom budete informovaní o každej aktivite alebo zmenách v prostredí vo vašom dome.

Senzor pohybu detekuje pohyb v jeho dosahu a môže spustiť rôzne akcie, ako napríklad zapnutie svetiel alebo spustenie scény. Senzor otvorenia/vyklopenia monitoruje stav dverí, okien alebo skriniek a upozorní vás v prípade ich otvorenia alebo zatvorenia. Teplotný senzor meria teplotu v mieste umiestnenia senzora.

Multipurpose Sensor je kompatibilný so SmartThings platformou a využíva Zigbee protokol pre spoľahlivé pripojenie a komunikáciu s vaším inteligentným domácim systémom. Môžete ho jednoducho pridať do existujúcej konfigurácie a ovládať senzor a zariadenia prostredníctvom príslušnej aplikácie.

Technické špecifikácie:

  • Podporované protokoly: Zigbee
  • Senzory: Pohybu, otvorenia/vyklopenia, teploty
  • Napájanie: Batérie (CR2450)
  • Bezdrôtové pripojenie: Zigbee
  • Rozmery: 35 mm x 68 mm x 25 mm
  • Podporované platformy: SmartThings

Zigbee multisenzor - AEOTEC Multipurpose Sensor (SmartThings) je všestranným a spoľahlivým zariadením, ktorý umožňuje monitorovať rôzne aspekty prostredia vo vašom inteligentnom dome a poskytuje vám dôležité informácie o udalostiach a zmenách vo vašom domácom prostredí.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: