Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Zigbee dvoj tlačidlový batériový vypínač - AQARA Wireless Remote Switch H1 Double Rocker (WRS-R02)

25 € / ks 20,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

AQARA Wireless Remote Switch H1 Double Rocker (WRS-R02) je výkonný Zigbee dvojtlačidlový batériový vypínač, ktorý vám umožní ovládať rôzne zariadenia v rámci vašej inteligentnej domácnosti.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

AQARA Wireless Remote Switch H1 Double Rocker je multifunkčný Zigbee dvojtlačidlový batériový vypínač, ktorý umožňuje ovládať rôzne zariadenia v rámci vášho inteligentného domova. Tento vypínač poskytuje flexibilitu a pohodlie ovládania rôznych zariadení, ako sú osvetlenie, klimatizácia, zásuvky a ďalšie, bez nutnosti fyzickej prítomnosti.

Vypínač H1 Double Rocker je vybavený dvoma tlačidlami, ktoré môžu byť prispôsobené na ovládanie rôznych zariadení alebo vytváranie automatizovaných scén. S možnosťou nastavenia rôznych akcií pre jednotlivé tlačidlá, môžete prispôsobiť svoju inteligentnú domácnosť presne podľa svojich potrieb.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Protokol: Zigbee 3.0
  • Napájanie: batéria CR2032
  • Dosah signálu: do 20m (voľný priestor)
  • Rozmery: 86mm x 86mm x 15.1mm
  • Hmotnosť: 100g

S AQARA Wireless Remote Switch H1 Double Rocker môžete mať plnú kontrolu nad svojou inteligentnou domácnosťou na dosah ruky. Tento vypínač je ideálnym riešením pre vytvorenie pohodlnej a prispôsobenej inteligentnej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Aqara
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: