Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Zigbee diaľkový ovládač - AEOTEC Button (SmartThings)

25 € / ks 20,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Zigbee diaľkový ovládač - AEOTEC Button (SmartThings) je inteligentný ovládač, ktorý umožňuje pohodlné ovládanie a automatizáciu rôznych zariadení vo vašom inteligentnom dome. S jeho kompaktným a jednoduchým dizajnom poskytuje praktickú a spoľahlivú kontrolu nad vašimi inteligentnými zariadeniami.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zigbee diaľkový ovládač - AEOTEC Button (SmartThings) je navrhnutý tak, aby vám poskytol pohodlné ovládanie a automatizáciu rôznych zariadení vo vašom inteligentnom dome. S týmto inteligentným ovládačom môžete jednoducho ovládať scény, zapínať a vypínať zariadenia a vykonávať rôzne akcie podľa vašich potrieb.

AEOTEC Button je kompaktný a jednoduchý ovládač, ktorý sa zmestí do dlane vašej ruky. Môžete ho mať s sebou a ovládať vaše zariadenia odkiaľkoľvek vo vašom dome. Jeho jedno tlačidlo vám umožňuje prispôsobiť ho pre rôzne scény a akcie.

S týmto ovládačom môžete programovať rôzne akcie pre jedno stlačenie, dvojité stlačenie alebo dlhé podržanie tlačidla. Napríklad jedno stlačenie môže slúžiť na zapnutie svetiel a zatiahnutie žalúzií v miestnosti, zatiaľ čo dvojité stlačenie môže spustiť scénu "Dobrú noc", ktorá vypne všetky zariadenia a aktivuje bezpečnostný režim.

AEOTEC Button je kompatibilný so SmartThings platformou a používa Zigbee protokol, čo zaisťuje spoľahlivé pripojenie a integráciu do vášho inteligentného domáceho systému. Môžete ho jednoducho pridať do existujúcej konfigurácie a ovládať zariadenia pomocou príslušnej aplikácie.

Technické špecifikácie:

  • Podporované protokoly: Zigbee
  • Počet tlačidiel: 1
  • Napájanie: Batérie (CR2450)
  • Bezdrôtové pripojenie: Zigbee
  • Rozmery: 45 mm x 45 mm x 13 mm
  • Podporované platformy: SmartThings

Zigbee diaľkový ovládač - AEOTEC Button (SmartThings) je praktickým a spoľahlivým ovládačom, ktorý umožňuje pohodlné a individuálne ovládanie vašich inteligentných zariadení. S jeho jednoduchým použitím a kompatibilitou so SmartThings platformou vytvárate pohodlné a personalizované ovládanie vo vašom inteligentnom dome.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: