Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Zásuvka bez inteligencie - FIBARO Walli N Outlet type E Anthracite (FGWSONE-011-8)

22,80 € / ks 19 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

FIBARO Walli N Outlet typ E Anthracite (FGWSONE-011-8) je zásuvka bez inteligencie v elegantnej antracitovej farbe, ktorá poskytuje spoľahlivé napájanie elektrických zariadení s pripojením typu E v európskom štýle.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO Walli N Outlet typ E Anthracite (FGWSONE-011-8) je kvalitná zásuvka bez inteligencie v elegantnej antracitovej farbe, navrhnutá pre použitie v európskych krajinách s pripojením typu E. Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a spoľahlivosť.

Táto zásuvka kombinuje praktickosť s moderným dizajnom. Je jednoduchá na inštaláciu a poskytuje spoľahlivé napájanie vašich elektrických zariadení. S jej antracitovou farbou sa skvele hodí do súčasných interiérov a prispieva k ich elegantnému vzhľadu.

Technické špecifikácie:

  • Napájanie: 230V AC, 50Hz
  • Maximálny prúd: 16A
  • Typ pripojenia: Typ E (európsky štandard)
  • Farba: Antracitová
  • Rozmery: 86mm x 86mm x 47mm

FIBARO Walli N Outlet typ E Anthracite (FGWSONE-011-8) je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivú zásuvku bez inteligencie s moderným dizajnom. Jej antracitová farba dodáva vášmu interiéru štýlový vzhľad. Bezpečne a efektívne napájajte svoje elektrické zariadenia pomocou tejto praktickej a elegantnej zásuvky.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: