Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Záplavový senzor - FIBARO Flood Sensor (FGFS-101 ZW5)

ZADARMOZADARMO
Záplavový senzor - FIBARO Flood Sensor (FGFS-101 ZW5)
80,99 € / ks 67,49 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

FIBARO Flood Sensor (FGFS-101 ZW5) je záplavový senzor navrhnutý na detekciu vody a varovanie v prípade potenciálneho poškodenia spôsobeného záplavou. Pomocou technológie Z-Wave môže integrovať sa do vášho inteligentného domu a upozorniť vás v prípade výskytu nežiaducej vody.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO Flood Sensor (FGFS-101 ZW5) je inteligentný záplavový senzor, ktorý vám umožňuje monitorovať hladinu vody a detekovať potenciálne záplavy vo vašej domácnosti. Tento senzor je vybavený rôznymi senzormi, vrátane senzora vody, teplotného senzora a sklonového senzora, čo mu umožňuje presnú detekciu a upozornenie v prípade hrozby záplavy.

FIBARO Flood Sensor je schopný okamžite zareagovať na prítomnosť vody a odošle vám upozornenie prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo iných kompatibilných zariadení v inteligentnej domácnosti. Môžete tiež nastaviť rôzne scenáre a reakcie, ako napríklad automatické vypnutie prúdu alebo aktiváciu alarmu.

Okrem detekcie vody môže tento senzor sledovať aj teplotu v miestnosti, čo umožňuje monitorovanie teplotných zmien a varovanie v prípade nežiaduceho nárastu alebo poklesu teploty. Môžete ho umiestniť do kritických oblastí, ako sú kúpeľne, kuchyne, pivnice a práčovne.

Technické špecifikácie:

  • Technológia: Z-Wave Plus
  • Napájanie: Batéria CR123A (v balení)
  • Detekčná vzdialenosť: Až 1,5 cm od povrchu
  • Teplotný rozsah: 0°C až +40°C
  • Rozmery: 72mm x 28mm

FIBARO Flood Sensor je vynikajúcim riešením pre ochranu vášho domu pred záplavou a možnými škodami spôsobenými vodou. Jeho spoľahlivá detekcia a upozornenia vám umožnia rýchlo reagovať a minimalizovať potenciálne škody.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: