Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Záplavový senzor - AEOTEC Water Sensor 7 Pro (ZWA019-C)

44,99 € / ks 37,49 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Záplavový senzor - AEOTEC Water Sensor 7 Pro (ZWA019-C) je inteligentné zariadenie, ktoré slúži na detekciu úniku vody a záplavy vo vašom inteligentnom dome. S jeho spoľahlivými senzormi a upozorneniami v reálnom čase zabezpečuje ochranu a prevenciu pred vodnými škodami.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Záplavový senzor - AEOTEC Water Sensor 7 Pro (ZWA019-C) je navrhnutý tak, aby vám poskytol spoľahlivú detekciu úniku vody a záplavy vo vašom inteligentnom dome. S týmto inteligentným zariadením môžete zabezpečiť včasnú detekciu a upozornenie na potenciálne vodné škody.

Water Sensor 7 Pro je vybavený senzormi, ktoré neustále monitorujú okolie na prítomnosť vody. V prípade, že senzor zachytí vodu alebo výrazné zvýšenie vlhkosti, okamžite vás upozorní prostredníctvom notifikácií a alarmu. Tým vám umožňuje rýchlo reagovať a minimalizovať potenciálne škody spôsobené vodou.

Senzor je kompatibilný s protokolom Z-Wave Plus, čo znamená, že ho môžete integrovať do vášho existujúceho inteligentného domáceho systému. Môžete ho pripojiť k centrálnej jednotke alebo ďalším Z-Wave zariadeniam, aby ste získali plnú kontrolu a monitorovanie senzora prostredníctvom príslušnej aplikácie.

Water Sensor 7 Pro je napájaný batériou, čo umožňuje jeho umiestnenie prakticky kdekoľvek vo vašom dome, kde je pravdepodobnosť vzniku vodnej škody. Jeho kompaktný a vodeodolný dizajn zaisťuje dlhodobú spoľahlivosť aj v náročných podmienkach.

Technické špecifikácie:

  • Podporované protokoly: Z-Wave Plus
  • Napájanie: Batéria (CR123A)
  • Detekčné vlastnosti: Detekcia vody, zvýšenej vlhkosti
  • Bezdrôtové pripojenie: Z-Wave
  • Rozmery: 68 mm x 66 mm x 24 mm
  • Podporované platformy: Z-Wave certifikované brány, iOS, Android

Záplavový senzor - AEOTEC Water Sensor 7 Pro (ZWA019-C) je spoľahlivým a efektívnym zariadením pre detekciu úniku vody a záplavy vo vašom inteligentnom dome. S jeho spoľahlivými senzormi a upozorneniami v reálnom čase zabezpečuje ochranu a prevenciu pred potenciálnymi vodnými škodami.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: