Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Žalúziový modul - FIBARO Roller Shutter 3 (FGR-223)

ZADARMOZADARMO
Žalúziový modul - FIBARO Roller Shutter 3 (FGR-223)
78,90 € / ks 65,75 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

FIBARO Roller Shutter 3 (FGR-223) je žalúziový modul, ktorý umožňuje inteligentné riadenie a ovládanie žalúzií, roliet a oken vo vašom domove. S podporou technológie Z-Wave poskytuje vysoký výkon, spoľahlivosť a možnosti automatizácie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO Roller Shutter 3 (FGR-223) je pokročilý žalúziový modul navrhnutý pre inteligentné riadenie a ovládanie žalúzií, roliet a oken vo vašom domove. Tento modul je kompatibilný s technológiou Z-Wave, čo umožňuje bezdrôtovú komunikáciu a integráciu s inými inteligentnými zariadeniami vo vašej domácnosti.

S FIBARO Roller Shutter 3 môžete jednoducho a pohodlne ovládať žalúzie, rolety a okná pomocou inteligentného ovládača, mobilnej aplikácie alebo dokonca hlasových asistentov. Modul umožňuje nastavenie rôznych scenárov a časových plánov pre automatické otváranie a zatváranie žalúzií, prispôsobenie osvetlenia a vytváranie pocitu pohodlia vo vašom dome.

FIBARO Roller Shutter 3 ponúka pokročilé funkcie, ako napríklad možnosť sledovania a regulácie spotreby energie, monitorovanie stavu žalúzií a možnosť prispôsobenia riadenia podľa individuálnych potrieb. Je tiež vybavený ochranou proti preťaženiu a zaisťuje bezpečné a spoľahlivé fungovanie.

Technické špecifikácie:

  • Technológia: Z-Wave Plus
  • Maximálna záťaž: 4.2A (v prípade rezistívnej záťaže)
  • Napájanie: 110-240V AC, 50/60Hz
  • Podporované typy žalúzií: Rolovacie žalúzie, rolety, vonkajšie žalúzie, markízy, žalúziáreň
  • Rozmery: 42mm x 37mm x 17mm

FIBARO Roller Shutter 3 (FGR-223) je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú mať plnú kontrolu nad svojimi žalúziami, roletami a oknami prostredníctvom inteligentného ovládania. Jeho pokročilé funkcie a spoľahlivosť zabezpečia pohodlné a efektívne riadenie a automatizáciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: