Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Vnútorná siréna - AEOTEC Siren 6 (ZW164-C)

ZADARMOZADARMO
Vnútorná siréna - AEOTEC Siren 6 (ZW164-C)
79 € / ks 65,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Vnútorná siréna AEOTEC Siren 6 (ZW164-C) je výkonná bezdrôtová siréna, ktorá poskytuje hlasité a výrazné zvukové upozornenia vo vašom inteligentnom dome. S rôznymi nastaveniami a možnosťou integrácie do vášho inteligentného systému zabezpečenia je ideálnym doplnkom pre vašu domácu bezpečnosť.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vnútorná siréna AEOTEC Siren 6 (ZW164-C) je navrhnutá tak, aby vám poskytla výkonnú a spoľahlivú signalizáciu vo vašom inteligentnom dome. Táto bezdrôtová siréna je určená na upozornenie a oznámenie v prípade alarmu, udalosti alebo podľa vašich nastavení.

S vysokou hlasitosťou a kvalitným zvukom poskytuje siréna Siren 6 účinný spôsob upozornenia v prípade potreby. Môže slúžiť ako súčasť vašej domácej bezpečnostnej sústavy alebo ako prostriedok na signalizáciu rôznych udalostí, ako napríklad zvonenie vstupných dverí, prichádzajúce hovory alebo upozornenia od iných inteligentných zariadení vo vašej domácnosti.

Siren 6 je konfigurovateľná a umožňuje vám prispôsobiť zvukové a svetelné signály podľa vašich preferencií a potrieb. Môžete nastaviť rôzne tóny a hlasitosti sirény, a tiež pridať svetelné efekty pomocou zabudovaných LED indikátorov.

Táto siréna je kompatibilná s protokolom Z-Wave, čo znamená, že ju môžete integrovať do vášho existujúceho inteligentného domáceho systému. Môžete ju ovládať pomocou centrálnej jednotky alebo iných Z-Wave zariadení vo vašej domácnosti, čím vytvoríte plne konfigurovateľný a efektívny systém signalizácie.

Technické špecifikácie:

  • Podporované protokoly: Z-Wave Plus
  • Napájanie: 230V AC, 50/60Hz
  • Hlasitosť: Až 110 dB
  • Podporované platformy: Z-Wave certifikované brány, iOS, Android

Vnútorná siréna AEOTEC Siren 6 (ZW164-C) je výkonným a spoľahlivým zvukovým signalizátorom, ktorý poskytuje efektívnu ochranu a signalizáciu pre vašu domácnosť. S jej konfigurovateľnými možnosťami a vysokou hlasitosťou vám umožňuje prispôsobiť a ovládať signalizáciu podľa vašich potrieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Aeotec
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: