Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Univerzálny analógový / binárny senzor - FIBARO Smart Implant (FGBS-222)

58 € / ks 48,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

FIBARO Smart Implant (FGBS-222) je univerzálny analógový a binárny senzor, ktorý umožňuje integráciu existujúcich, neinteligentných zariadení do inteligentnej domácnosti s použitím technológie Z-Wave.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO Smart Implant (FGBS-222) je pokročilý univerzálny analógový a binárny senzor, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám pomohol transformovať vaše existujúce, neinteligentné zariadenia na smart zariadenia. Týmto spôsobom môžete ľahko integrovať neinteligentné zariadenia do svojej inteligentnej domácnosti a ovládať ich pomocou technológie Z-Wave.

Smart Implant môže byť použitý s mnohými typmi zariadení, ako sú senzory teploty, dverné / okenné senzory, senzory pohybu, senzory svetla a mnohé ďalšie. Napája sa z externého zdroja a jeho kompaktná veľkosť umožňuje jednoduchú a nenápadnú inštaláciu.

Technické špecifikácie:

  • Technológia: Z-Wave (868.42 MHz)
  • Napájanie: 9-30V DC
  • Pracovná teplota: -20°C až +60°C
  • Digitálne vstupy: 2
  • Analógové vstupy: 0-10V
  • Rozmery: 29mm x 18mm x 13mm

FIBARO Smart Implant (FGBS-222) je dokonalým riešením pre tých, ktorí chcú maximalizovať možnosti svojej inteligentnej domácnosti bez nutnosti nákupu nových smart zariadení. Vďaka svojej flexibilite a kompatibilite môžete zmeniť takmer akékoľvek zariadenie na smart zariadenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: