Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Tlačidlový adaptér 10ks pre vypínače Walli - FIBARO Walli Button adapter Legrand/Gira - 10 pack (FG-WDSEU221-PP-0007)

14,40 € / ks 12 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

FIBARO Walli Button adapter Legrand/Gira - 10 pack (FG-WDSEU221-PP-0007) je sada 10 tlačidlových adaptérov, ktoré sú kompatibilné s vypínačmi Walli a umožňujú ich ľahkú inštaláciu do existujúcich rámikov Legrand/Gira.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO Walli Button adapter Legrand/Gira - 10 pack (FG-WDSEU221-PP-0007) je sada 10 tlačidlových adaptérov určených na použitie s vypínačmi z rady Walli. Tieto adaptéry umožňujú ľahkú inštaláciu vypínačov Walli do existujúcich rámikov Legrand/Gira bez potreby akejkoľvek modifikácie.

Adaptéry sú navrhnuté tak, aby dokonale zapadli do rámikov Legrand/Gira, čím zabezpečujú pevnú a bezpečnú inštaláciu vypínačov Walli. Tieto adaptéry sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú využiť výhody inteligentných vypínačov Walli bez nutnosti meniť existujúce rámiky.

Technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Vypínače Walli, rámiky Legrand/Gira
  • Počet v balení: 10 kusov
  • Materiál: Plast
  • Farba: Biela

S FIBARO Walli Button adaptermi môžete ľahko a rýchlo využiť výhody inteligentných vypínačov Walli v existujúcich rámikoch Legrand/Gira. Balenie 10 kusov je ideálne pre veľké projekty alebo pre domácnosti s viacerými miestnosťami.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: