Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Teplotný senzor 4ks - FIBARO DS Temperature Sensor 4-pack (DS-001)

13 € / ks 10,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

FIBARO DS Temperature Sensor 4-pack (DS-001) je súprava štyroch precíznych teplotných senzorov, ktoré umožňujú monitorovanie a sledovanie teploty v rôznych miestach vo vašom domove.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO DS Temperature Sensor 4-pack (DS-001) je súprava štyroch vysoko presných teplotných senzorov, navrhnutých na monitorovanie a sledovanie teploty v rôznych miestach vo vašom domove. Tieto kompaktné a ľahko inštalovateľné senzory vám umožnia udržiavať ideálne podmienky v rôznych miestnostiach a zabezpečiť tak maximálny komfort a energetickú efektívnosť.

Senzory DS od FIBARO sú kompatibilné so všetkými zariadeniami FIBARO a môžu byť ľahko integrované do vášho inteligentného domáceho systému. Tieto senzory vám umožňujú presne sledovať a regulovať teplotu vo vašej domácnosti, čo vám umožňuje optimalizovať spotrebu energie a zlepšiť pohodlie.

Technické špecifikácie:

  • Meracia rozsah: -55°C až +125°C
  • Presnosť: ±0.5°C pri -10°C až +85°C
  • Napájanie: 3.0V - 5.5V
  • Rozmery: 6mm x 3mm x 1.5mm

Súprava FIBARO DS Temperature Sensor 4-pack je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú mať presný prehľad o teplotách vo svojom domove. Tieto senzory vám umožnia udržiavať ideálne podmienky v každej miestnosti a vytvárať tak dokonalé prostredie pre vás a vašu rodinu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: