Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Spínací modul - FIBARO Smart Module (FGS-214)

ZADARMOZADARMO
Spínací modul - FIBARO Smart Module (FGS-214)
79 € / ks 65,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

FIBARO Smart Module (FGS-214) je inteligentný spínací modul, umožňujúci bezdrôtové ovládanie a monitorovanie jedného zariadenia vo vašom domove s podporou energetického merania.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO Smart Module (FGS-214) je kompaktný a všestranný spínací modul, navrhnutý na bezdrôtové ovládanie a sledovanie jedného elektrického zariadenia vo vašej inteligentnej domácnosti. S podporou technológie Z-Wave, tento modul umožňuje integrovať a automatizovať vaše existujúce zariadenia s vašou inteligentnou domácnosťou, čo vám umožňuje ovládať zariadenia na diaľku a monitorovať ich spotrebu energie v reálnom čase.

Smart Module od FIBARO je schopný sledovať a reportovať spotrebu energie vášho zariadenia, čo vám umožňuje ušetriť na nákladoch na energiu a zlepšiť efektívnosť vášho domova. Svoje zariadenie môžete ovládať manuálne, cez mobilnú aplikáciu, alebo nastaviť automatizované scenáre pre maximálne pohodlie a účinnosť.

Technické špecifikácie:

  • Technológia: Z-Wave (868.42 MHz)
  • Napájanie: 230V ±10% 50/60Hz
  • Max. výstupný prúd: 2.5A
  • Pracovná teplota: -10ºC - 40ºC
  • Rozmery: 42mm x 38mm x 20mm

FIBARO Smart Module je ideálnym riešením pre vytvorenie inteligentnejšieho a efektívnejšieho domova. Jeho pokročilé funkcie a schopnosti vám umožňujú mať úplnú kontrolu nad svojimi zariadeniami a zároveň zlepšiť ich výkon a efektívnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: