Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Spínací modul - FIBARO Double Switch 2 (FGS-223 ZW5)

ZADARMOZADARMO
Spínací modul - FIBARO Double Switch 2 (FGS-223 ZW5)
79 € / ks 65,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

 

FIBARO Double Switch 2 (FGS-223 ZW5) je inteligentný spínací modul, ktorý umožňuje bezdrôtové ovládanie a monitorovanie dvoch zariadení vo vašom domove, zlepšuje energetickú efektívnosť a umožňuje pokročilú automatizáciu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO Double Switch 2 (FGS-223 ZW5) je pokročilý spínací modul, ktorý vám umožňuje bezdrôtové ovládanie a monitorovanie dvoch nezávislých zariadení alebo dvoch prúdov svetla vo vašom domove. Tento kompaktný a univerzálne kompatibilný modul je navrhnutý tak, aby sa bez problémov integroval do existujúcej elektrickej inštalácie.

Double Switch 2 nielenže umožňuje pohodlné ovládanie zariadení, ale tiež monitoruje spotrebu energie v reálnom čase, čo vám umožňuje optimalizovať energetickú efektívnosť a ušetriť na nákladoch. Modul je kompatibilný so systémom Z-Wave, takže môžete nastaviť automatizované scenáre a ovládať zariadenia prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo hlasových asistentov.

Technické špecifikácie:

  • Technológia: Z-Wave (868.42 MHz)
  • Napájanie: 110-230V ±10% 50/60Hz
  • Max. výstupný prúd: 6.5A per kanál, 10A celkom
  • Pracovná teplota: -10ºC - 40ºC
  • Rozmery: 42mm x 38mm x 20mm

FIBARO Double Switch 2 je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú zvýšiť pohodlie a efektívnosť svojho domova. S týmto modulom môžete mať úplnú kontrolu nad vašimi zariadeniami a zároveň optimalizovať spotrebu energie. Urobte krok smerom k inteligentnejšiemu domovu s FIBARO Double Switch 2.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: