Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly Split Core Current Transformer - 50A, svorka na meranie prúdu pre Shelly EM

13 € / ks 10,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Shelly Split Core Current Transformer je precízna svorka na meranie prúdu do 50A, navrhnutá špeciálne pre použitie s Shelly EM energetickým monitorom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly Split Core Current Transformer je sofistikovaný nástroj na meranie prúdu, ktorý vám umožňuje monitorovať spotrebu energie vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Tento transformátor je navrhnutý pre použitie s energetickým monitorom Shelly EM a umožňuje presné meranie prúdu až do 50A.

Táto svorka na meranie prúdu je navrhnutá tak, aby bola jednoduchá na inštaláciu a používanie. Jej rozdelená jadro umožňuje jednoduché upevnenie na elektrický kábel bez potreby odpojenia alebo rezania. Jej kompaktné rozmery zaručujú, že sa dokonale zmestí aj do stiesnených priestorov.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Typ: Svorka na meranie prúdu
  • Kompatibilita: Shelly EM energetický monitor
  • Merací rozsah: 0 - 50A
  • Rozmery: 33 x 17 x 56 mm
  • Certifikácie: CE, RoHS

Shelly Split Core Current Transformer je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú získavať podrobné údaje o spotrebe energie vo svojej domácnosti alebo kancelárii. Tento transformátor vám poskytne presné informácie o spotrebe, ktoré vám umožnia lepšie riadiť svoje energetické náklady a optimalizovať spotrebu.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: