Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly RGBW2 - modul riadenia LED pásikov 4x PWM 12/24V (WiFi)

25 € / ks 20,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Shelly RGBW2 je výkonný modul riadenia LED páskov, ktorý vám umožňuje jednoducho ovládať a nastaviť farebné LED pásky pomocou vášho smartfónu alebo tabletu cez WiFi. Tento modul podporuje až 4 kanály PWM, čo vám umožňuje presne nastaviť farbu, jas a efekty osvetlenia vašich LED páskov. S kompatibilitou so systémami ako je Amazon Alexa, Google Home a Apple HomeKit, môžete tiež ovládať osvetlenie hlasom a integrovať ho do vášho inteligentného domu. Shelly RGBW2 je ideálnym riešením pre vytvorenie zábavného a atmosférického osvetlenia vo vašom dome, kancelárii alebo obchode.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly RGBW2 je vysoko výkonný modul riadenia LED páskov navrhnutý pre jednoduché ovládanie farebného osvetlenia. Tento modul poskytuje rozhranie pre pripojenie a riadenie až 4 kanálov PWM (Pulse-Width Modulation) LED páskov s napätím 12V alebo 24V. Je vybavený integrovanou WiFi konektivitou, ktorá vám umožňuje ovládať a nastaviť osvetlenie pomocou vášho smartfónu alebo tabletu.

Shelly RGBW2 podporuje širokú škálu farieb a efektov, ktoré môžete jednoducho nastaviť pomocou príslušnej mobilnej aplikácie. S týmto modulom môžete presne kontrolovať farbu, jas a intenzitu svetla vašich LED páskov podľa vašich preferencií. Môžete vytvoriť živé a atmosférické osvetlenie pre rôzne príležitosti a nálady.

Jednou z výhod modulu Shelly RGBW2 je jeho kompatibilita s rôznymi inteligentnými domácimi systémami. Môžete ho integrovať s populárnymi platformami ako Amazon Alexa, Google Home a Apple HomeKit. To vám umožňuje ovládať osvetlenie pomocou hlasových príkazov a synchronizovať ho s inými inteligentnými zariadeniami vo vašom dome.

Tento modul je veľmi jednoduchý na inštaláciu a použitie. Podporuje bezdrôtové pripojenie a nie je potrebná žiadna zložitá inštalácia káblov. Má kompaktný dizajn, vďaka čomu sa ľahko zmestí do väčšiny priestorov a je vhodný pre inštaláciu vo vnútri alebo vonku.

Technické špecifikácie:

  • Model: Shelly RGBW2
  • Riadenie: 4x PWM kanály pre LED pásky
  • Napätie: 12V alebo 24V
  • Bezdrôtová konektivita: WiFi (2.4 GHz)
  • Kompatibilita: Amazon Alexa, Google Home, Apple HomeKit
  • Podporované operačné systémy: iOS, Android
  • Možnosti ovládania: Mobilná aplikácia, hlasové ovládanie
  • Rozmery: (D x Š x V) 41 mm x 36 mm x 12 mm
  • Hmotnosť: 20 g
  • Certifikácie: CE, RoHS

Shelly RGBW2 je ideálnym modulom pre tých, ktorí chcú mať plnú kontrolu nad svojim farebným osvetlením LED páskov. S jeho pomocou môžete vytvárať rôznorodé svetelné efekty, prispôsobiť si osvetlenie podľa svojich potrieb a vytvoriť jedinečnú atmosféru vo svojom domove, kancelárii alebo obchode.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: