Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly Pro 4PM - spínací modul na DIN lištu 4x 16A (LAN, WiFi, Bluetooth)

ZADARMOZADARMO
Shelly Pro 4PM - spínací modul na DIN lištu 4x 16A (LAN, WiFi, Bluetooth)
115,99 € / ks 96,66 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Shelly Pro 4PM je inovatívny spínací modul na DIN lištu s maximálnym prúdom 4x 16A. Ponúka pripojenie prostredníctvom LAN, WiFi a Bluetooth, čím umožňuje pohodlné a bezdrôtové ovládanie elektrických zariadení vo vašej domácnosti alebo kancelárii.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Poznáte Shelly Pro 4PM - špičkový spínací modul na DIN lištu 4x 16A. Tento vysoko výkonný modul je navrhnutý tak, aby dokázal ovládať až štyri zariadenia naraz s prúdovým záťažou až 16A pre každé.

Shelly Pro 4PM je unikátne zariadenie s trojitým spôsobom pripojenia. S integrovaným LAN, WiFi a Bluetooth je schopný pripojiť sa k akékoľvek sieťovej infraštruktúre bez akýchkoľvek komplikácií. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, môžete ľahko sledovať a kontrolovať spotrebu elektrickej energie prostredníctvom pripojenia k internetu.

Jednou z vynikajúcich funkcií tohto modulu je jeho schopnosť monitorovať spotrebu energie. Táto vlastnosť vám umožní optimalizovať spotrebu energie a ušetriť na nákladoch na energie. Môžete dokonca nastaviť automatizované pravidlá na zapnutie a vypnutie zariadení na základe vašich potrieb, čo vám dodáva maximálny komfort a efektívnosť.

Kompatibilita s DIN lištou znamená, že Shelly Pro 4PM sa ľahko namontuje do vašej existujúcej elektrickej dosky. Týmto spôsobom môžete jednoducho pridať inteligentné funkcie k svojim elektrickým zariadeniam bez potreby drahých a náročných úprav.

Technické špecifikácie:

  • Typ modulu: Spínací modul na DIN lištu
  • Počet kanálov: 4
  • Maximálny prúd: 16A na kanál
  • Spôsob pripojenia: LAN, WiFi, Bluetooth
  • Monitorovanie spotreby energie: Áno
  • Kompatibilita: DIN lišta
  • Automatizácia: Áno, prostredníctvom pravidiel a nastavení
  • Bezpečnostné certifikácie: CE, RoHS

Shelly Pro 4PM je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé, inteligentné a efektívne riešenie na ovládanie a monitorovanie elektrických zariadení vo svojej domácnosti alebo kancelárii.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: