Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly Pro 3EM + 3x 120A svorky - meranie spotreby (WiFi)

ZADARMOZADARMO
Shelly Pro 3EM + 3x 120A svorky - meranie spotreby (WiFi)
143,99 € / ks 119,99 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Shelly Pro 3EM je revolučné WiFi zariadenie určené na meranie spotreby energie, dodávané s tromi 120A svorkami. Umožňuje vám presný prehľad o spotrebe energie vo vašom domove alebo kancelárii. Dokáže zmerať a analyzovať spotrebu na troch nezávislých kanáloch súčasne, čo zvyšuje presnosť a efektívnosť sledovania spotreby.

Detailné informácie

Podrobný popis

redstavujeme Shelly Pro 3EM - inteligentné riešenie na meranie spotreby energie, ktoré vám prináša kontrolu nad vašimi energetickými nákladmi ako nikdy predtým. Súčasťou tohto balíka sú aj tri 120A svorky, čo umožňuje sledovať až tri nezávislé kanály energie súčasne.

Shelly Pro 3EM je vybavený WiFi pripojením, ktoré umožňuje prístup k dátam o spotrebe energie kdekoľvek a kedykoľvek. Toto zariadenie je kompatibilné s množstvom smart domácich aplikácií a platform, čo umožňuje jednoduchú integráciu do existujúcej smart domácnosti.

Prečo by ste mali vlastniť Shelly Pro 3EM?

 1. Kontrola spotreby energie: Vďaka precíznemu meraniu na troch kanáloch máte dokonalý prehľad o tom, kde a kedy dochádza k najvyššej spotrebe energie.

 2. Úspora nákladov: Získané dáta vám pomôžu identifikovať oblasti, kde je možné ušetriť, čím sa zariadenie rýchlo zaplatí samo sebe.

 3. Prispôsobenie vášmu životnému štýlu: Sledujte a analyzujte spotrebu energie v reálnom čase a prispôsobte svoje návyky pre maximálnu efektívnosť a úsporu.

 4. Jednoduchá inštalácia a používanie: S WiFi pripojením a kompatibilitou s množstvom smart domácich platform je Shelly Pro 3EM jednoduché na inštaláciu a integráciu do vášho smart domova.

 5. Bezpečnosť: Shelly Pro 3EM vám umožňuje sledovať spotrebu energie v reálnom čase, čo môže pomôcť identifikovať potenciálne problémy, skôr než sa stanú vážnymi.

Technické špecifikácie:

 • Napájanie: 110-230V ±10%, 50/60Hz, AC
 • Kanály: 3 nezávislé kanály
 • Svorky: 3x 120A svorky
 • WiFi pripojenie: 802.11 b/g/n
 • Bezpečnosť: WPA/WPA2
 • Spotreba: < 1 W
 • Pracovná teplota: -10 do +50 °C
 • Rozmery: 73mm x 86mm x 31mm

Preberte kontrolu nad svojou spotrebou energie a začnite ušetriť dnes s Shelly Pro 3EM!

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: