Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly Plus Plug S - inteligentná zásuvka s meraním spotreby (WiFi)

25 € / ks 20,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Shelly Plus Plug S je inteligentná zásuvka s podporou WiFi, ktorá vám umožňuje ovládať a monitorovať spotrebu elektrickej energie. Táto zásuvka je vybavená praktickými funkciami, ako je časový plán, diaľkové ovládanie a možnosť sledovať spotrebu energie prostredníctvom aplikácie na smartfóne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly Plus Plug S je výkonná inteligentná zásuvka, ktorá vám prináša kontrolu nad spotrebou elektrickej energie vo vašej domácnosti. S jej funkčnosťou a podporou WiFi, môžete jednoducho ovládať pripojené zariadenia a monitorovať ich spotrebu energie.

Táto inteligentná zásuvka je vybavená meracím modulom, ktorý umožňuje presné meranie spotreby elektrickej energie pripojených zariadení. Môžete sledovať spotrebu energie v reálnom čase a analyzovať ju prostredníctvom aplikácie na smartfóne alebo iných inteligentných zariadení. Toto vám pomôže identifikovať energeticky náročné zariadenia a plánovať ich používanie efektívne.

Shelly Plus Plug S tiež poskytuje praktické funkcie pre jednoduché ovládanie pripojených zariadení. Môžete vytvárať časové plány, ktoré zapínajú alebo vypínajú zariadenia v určitom čase. Napríklad môžete nastaviť, aby sa svetlá automaticky zapínali a vypínali v určitých časoch, čo vytvára dojem obývateľnosti aj keď nie ste doma.

S Shelly Plus Plug S môžete zabezpečiť aj diaľkové ovládanie pripojených zariadení prostredníctvom aplikácie na smartfóne. Môžete zapínať a vypínať zariadenia z akéhokoľvek miesta a mať kontrolu nad nimi aj na diaľku. To vám prináša pohodlie a zabezpečenie aj keď nie ste fyzicky prítomní doma.

Technické špecifikácie:

  • Inteligentná zásuvka s meraním spotreby elektrickej energie
  • Podpora WiFi pre jednoduché pripojenie a ovládanie
  • Možnosť časových plánov a diaľkového ovládania
  • Kompatibilita s aplikáciou na smartfóne pre monitorovanie spotreby

Shelly Plus Plug S je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú mať kontrolu nad spotrebou elektrickej energie a zlepšiť efektivitu svojej domácnosti. S jej meracím modulom a praktickými funkciami môžete jednoducho ovládať a monitorovať pripojené zariadenia a efektívne plánovať ich používanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: