Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly Plus Plug S Čierna - inteligentná zásuvka s meraním spotreby (WiFi)

25 € / ks 20,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Shelly Plus Plug S v čiernej farbe je inteligentná zásuvka s podporou WiFi, ktorá vám umožňuje ovládať a monitorovať spotrebu elektrickej energie. S jej štýlovým čiernym dizajnom, táto zásuvka je nielen funkčná, ale aj esteticky príjemná vo vašom interiéri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly Plus Plug S v čiernej farbe je výkonná inteligentná zásuvka, ktorá vám poskytuje kontrolu nad spotrebou elektrickej energie vo vašej domácnosti. S podporou WiFi a jednoduchým ovládaním, môžete pohodlne ovládať pripojené zariadenia a monitorovať ich spotrebu.

Táto inteligentná zásuvka je vybavená meracím modulom, ktorý umožňuje presné meranie spotreby elektrickej energie pripojených zariadení. Môžete sledovať spotrebu energie v reálnom čase a analyzovať ju prostredníctvom aplikácie na smartfóne alebo iných inteligentných zariadení. Toto vám pomáha identifikovať energeticky náročné zariadenia a plánovať ich efektívne využívanie.

Shelly Plus Plug S tiež ponúka praktické funkcie pre jednoduché ovládanie pripojených zariadení. Môžete vytvárať časové plány, ktoré zapínajú alebo vypínajú zariadenia v určitom čase, čo vám umožňuje dosiahnuť automatizáciu a úsporu energie. Taktiež vám umožňuje diaľkové ovládanie zásuvky prostredníctvom aplikácie na smartfóne, čo je užitočné aj keď nie ste doma.

Shelly Plus Plug S v čiernej farbe je nielen funkčná, ale aj štýlová vo vašom interiéri. S jej čiernym dizajnom sa môže ľahko prispôsobiť rôznym dekoratívnym štýlom a prostrediam.

Technické špecifikácie:

  • Inteligentná zásuvka s meraním spotreby elektrickej energie
  • Podpora WiFi pre jednoduché pripojenie a ovládanie
  • Možnosť časových plánov a diaľkového ovládania
  • Štýlový čierny dizajn

Shelly Plus Plug S v čiernej farbe je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nielen funkčnú, ale aj štýlovú inteligentnú zásuvku s meraním spotreby. S jej výkonom a estetickým dizajnom prispieva nielen k efektívnemu využívaniu energie, ale aj k atraktivite vášho domova.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: