Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly Plus i4 - modul na aktiváciu scén (WiFi)

14,99 € / ks 12,49 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Shelly Plus i4 je inteligentný modul s podporou WiFi, ktorý umožňuje aktiváciu scén a automatizácií vo vašej domácnosti. Tento modul vám poskytuje možnosť jednoduchého ovládania a optimalizácie rôznych zariadení a funkcií prostredníctvom aktivácie scén podľa vašich potrieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly Plus i4 je výkonný modul navrhnutý na aktiváciu scén a automatizácií vo vašej domácnosti. S podporou WiFi a jednoduchým ovládaním, tento modul vám umožňuje vytvárať a aktivovať scény podľa vašich preferencií, čím zlepšujete pohodlie a efektivitu vášho domova.

Modul je kompatibilný s rôznymi inteligentnými zariadeniami a platformami, čo znamená, že môžete integrovať Shelly Plus i4 s existujúcimi inteligentnými domácimi systémami. Môžete jednoducho nastaviť scény pre rôzne situácie a podmienky, ako je napríklad príchod domov, spanie alebo relaxácia. Modul umožňuje aktiváciu scén prostredníctvom aplikácie na smartfóne, hlasových asistentov alebo iných inteligentných zariadení.

S Shelly Plus i4 môžete jednoducho ovládať a optimalizovať rôzne zariadenia vo vašej domácnosti. Napríklad môžete nastaviť scénu "Ranný odchod", ktorá vypne všetky svetlá, zatvorí dvere a zabezpečí bezpečnostné systémy pri vašom odchode z domu. Ďalšou možnosťou je scéna "Večerná zábava", ktorá zapne príslušné svetlá, zvýši teplotu a spustí obľúbenú hudbu pre vaše večerné relaxovanie.

Shelly Plus i4 je jednoduchý na inštaláciu a použitie. Môže byť zabudovaný do steny alebo umiestnený vo vhodnom mieste vo vašej domácnosti. Modul je spoľahlivý a poskytuje stabilné pripojenie cez WiFi, čo vám umožňuje ovládať scény bez problémov.

Technické špecifikácie:

  • Modul na aktiváciu scén a automatizácií
  • Podpora WiFi pre jednoduché pripojenie a ovládanie
  • Kompatibilita s rôznymi inteligentnými zariadeniami a platformami
  • Možnosť aktivácie scén prostredníctvom aplikácie, hlasových asistentov a iných zariadení

Shelly Plus i4 je skvelým doplnkom pre inteligentné domácnosti, kde chcete mať plnú kontrolu a možnosti automatizácie. S jeho jednoduchým ovládaním a podporou scén, môžete ľahko vytvárať a aktivovať rôzne scény podľa vašich potrieb, čím zlepšujete pohodlie a efektivitu vo vašej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: