Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly Plus i4 DC - modul na aktiváciu scén (WiFi)

14,99 € / ks 12,49 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Shelly Plus i4 DC je inteligentný modul s podporou WiFi, určený na aktiváciu scén a automatizácií vo vašej domácnosti. Tento modul je navrhnutý špeciálne pre stejnosmerné (DC) zariadenia a poskytuje vám možnosť jednoduchého ovládania a optimalizácie rôznych funkcií pomocou aktivácie scén.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly Plus i4 DC je výkonný modul, ktorý umožňuje aktiváciu scén a automatizácií vo vašej domácnosti. Tento modul je špeciálne navrhnutý pre stejnosmerné (DC) zariadenia a poskytuje vám možnosť jednoduchého ovládania a optimalizácie rôznych funkcií prostredníctvom aktivácie scén.

Modul je kompatibilný s rôznymi inteligentnými zariadeniami a platformami, čo vám umožňuje integrovať Shelly Plus i4 DC s existujúcimi inteligentnými domácimi systémami. Môžete jednoducho nastaviť scény pre rôzne situácie a podmienky, ako je napríklad príchod domov, spanie alebo relaxácia. Modul umožňuje aktiváciu scén prostredníctvom aplikácie na smartfóne, hlasových asistentov alebo iných inteligentných zariadení.

S Shelly Plus i4 DC môžete jednoducho ovládať a optimalizovať rôzne stejnosmerné zariadenia vo vašej domácnosti. Môžete vytvárať scény, ktoré zapínajú alebo vypínajú DC svetlá, regulujú rýchlosť ventilátora, ovládajú napájanie solárnych panelov a ďalšie funkcie, ktoré využívajú stejnosmerný prúd.

Shelly Plus i4 DC je jednoduchý na inštaláciu a použitie. Môže byť zabudovaný do steny alebo umiestnený vo vhodnom mieste vo vašej domácnosti. Modul je spoľahlivý a poskytuje stabilné pripojenie cez WiFi, čo vám umožňuje ovládať scény bez problémov.

Technické špecifikácie:

  • Modul na aktiváciu scén a automatizácií pre stejnosmerné (DC) zariadenia
  • Podpora WiFi pre jednoduché pripojenie a ovládanie
  • Kompatibilita s rôznymi inteligentnými zariadeniami a platformami

Shelly Plus i4 DC je skvelým doplnkom pre inteligentné domácnosti, kde chcete mať plnú kontrolu a možnosti automatizácie pre svoje stejnosmerné zariadenia. S jeho jednoduchým ovládaním a podporou scén, môžete ľahko vytvárať a aktivovať rôzne scény podľa vašich potrieb, čím zlepšujete pohodlie a efektivitu vo vašej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: