Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly Motion 2 - batériový pohybový senzor (WiFi)

47,99 € / ks 39,99 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Shelly Motion 2 - batériový pohybový senzor (WiFi) je vysoko citlivý detektor pohybu, ktorý prináša pokročilé funkcie sledovania a ovládania do vašej inteligentnej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly Motion 2 - batériový pohybový senzor (WiFi) je ideálnym doplnkom pre moderné inteligentné domácnosti. Tento vysoko citlivý pohybový senzor je schopný detegovať akýkoľvek pohyb vo svojom dosahu, čo vám poskytuje vyššiu úroveň bezpečnosti a kontroly nad vašou domácnosťou.

Výhodou tohto senzora je jeho sofistikovaná technológia detekcie pohybu, ktorá kombinuje infračervené senzory s algoritmom na spracovanie obrazu pre maximálnu presnosť. Takto je senzor schopný rozlíšiť medzi ľudským pohybom a pohybom domácich zvierat, čo znižuje falošné alarmy.

Shelly Motion 2 je tiež vybavený bezdrôtovou technológiou WiFi, čo vám umožňuje sledovať a ovládať senzor na diaľku cez smartfón alebo tablet. Môžete nastaviť vlastné upozornenia a pravidlá, ktoré sa automaticky aktivujú pri detekcii pohybu.

Senzor je napájaný batériou, ktorá pri normálnom použití vydrží až 12 mesiacov, čo výrazne znižuje potrebu častého nabíjania alebo výmeny batérií.

Podrobnejšie technické špecifikácie:

  • Technológia detekcie: Infračervené senzory a algoritmus na spracovanie obrazu
  • Technológia: WiFi
  • Napájanie: Batéria 3V typu CR123A
  • Dosah detekcie: až 12 metrov
  • Uhol detekcie: 110°
  • Rozmery: 45mm x 45mm x 34mm
  • Kompatibilita: Android, iOS
  • Životnosť batérie: až 12 mesiacov pri normálnom použití

Shelly Motion 2 - batériový pohybový senzor (WiFi) pridáva novú úroveň inteligencie a pohodlia do vašej domácnosti. S týmto výkonným a presným senzorom pohybu môžete mať plnú kontrolu nad svojim domovom, a to aj na diaľku.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: