Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly H&T - batériový senzor teploty a vlhkosti (WiFi) - Čierny

25 € / ks 20,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Shelly H&T - batériový senzor teploty a vlhkosti (WiFi) - Čierny je sofistikovaný nástroj pre sledovanie klímy v interiéroch, kombinujúci funkčnosť, inteligenciu a elegantný dizajn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly H&T - batériový senzor teploty a vlhkosti (WiFi) - Čierny je perfektným prístrojom pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý a presný nástroj na monitorovanie teploty a vlhkosti vo svojom dome alebo kancelárii. S týmto inteligentným zariadením môžete sledovať a regulovať klímu vo vašom prostredí pre zvýšenie pohodlia a zdravého životného štýlu.

Tento senzor ponúka výhody inteligentných funkcií a vysoko kvalitného hardvéru. Svoje údaje môžete sledovať v reálnom čase pomocou bezdrôtového pripojenia WiFi na vašom smartfóne alebo tablete, čo vám umožňuje optimalizovať klimatizačné systémy podľa vašich potrieb.

Shelly H&T je elegantný doplnok pre akúkoľvek miestnosť. Jeho čierny dizajn dodáva moderný vzhľad, ktorý sa hodí do akejkoľvek estetiky interiéru. Napriek svojej sofistikovanosti je tento prístroj energeticky efektívny a jeho batéria môže pri normálnom použití vydržať až 12 mesiacov.

Podrobnejšie technické špecifikácie:

  • Typ senzora: Teplota a vlhkosť
  • Technológia: WiFi
  • Napájanie: Batéria 3V typu CR123A
  • Teplotný rozsah: -40°C do 60°C
  • Vlhkostný rozsah: 0% - 100% RH
  • Rozmery: 38mm x 38mm x 15mm
  • Kompatibilita: Android, iOS
  • Životnosť batérie: až 12 mesiacov pri normálnom použití

V konečnom dôsledku, Shelly H&T - batériový senzor teploty a vlhkosti (WiFi) - Čierny je nielen inteligentným nástrojom na sledovanie klímy, ale aj štýlovým doplnkom pre vašu domácnosť alebo kanceláriu. S jeho pomocou budete mať vždy prístup k presným informáciám o teplote a vlhkosti vo vašom prostredí, čo vám umožní udržiavať ideálnu klímu pre vaše potreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: