Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly H&T - batériový senzor teploty a vlhkosti (WiFi) - Biely

25 € / ks 20,83 € bez DPH
očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Krátky popis:

Shelly H&T - batériový senzor teploty a vlhkosti (WiFi) - Biely je precízny nástroj pre monitorovanie klímy vo vašom dome, s inteligentnými funkciami a minimalistickým dizajnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly H&T - batériový senzor teploty a vlhkosti (WiFi) - Biely je ideálny nástroj pre všetky vaše potreby týkajúce sa monitorovania teploty a vlhkosti. Tento kompaktný a štýlový prístroj je schopný neustále sledovať a zaznamenávať údaje o teplote a vlhkosti vo vašom prostredí, čo umožňuje optimalizovať klimatizačné systémy a zabezpečiť komfort a zdravie pre vás a vašu rodinu.

Jedným z hlavných výhod tohto senzoru je jeho inteligentné funkcie. Pomocou bezdrôtového pripojenia WiFi môžete tieto údaje sledovať v reálnom čase na svojom smartfóne alebo tablete, kdekoľvek sa nachádzate. Kompaktný a minimalistický dizajn tohto bielého senzoru tiež znamená, že sa dokonale hodí do akejkoľvek miestnosti bez narušenia jej estetiky.

Shelly H&T je tiež navrhnutý tak, aby bol čo najviac energeticky efektívny. Jeho batéria môže vydržať až 12 mesiacov pri normálnom použití, čo znižuje potrebu častého nabíjania alebo výmeny batérií.

Podrobnejšie technické špecifikácie:

  • Typ senzora: Teplota a vlhkosť
  • Technológia: WiFi
  • Napájanie: Batéria 3V typu CR123A
  • Teplotný rozsah: -40°C do 60°C
  • Vlhkostný rozsah: 0% - 100% RH
  • Rozmery: 38mm x 38mm x 15mm
  • Kompatibilita: Android, iOS
  • Životnosť batérie: až 12 mesiacov pri normálnom použití

Vďaka svojim inteligentným funkciám a jednoduchému ovládaniu je Shelly H&T - batériový senzor teploty a vlhkosti (WiFi) - Biely ideálnym spoločníkom pre každú inteligentnú domácnosť. Poskytuje vám presné informácie o klíme vo vašom dome, aby ste mohli zabezpečiť najlepší možný komfort pre vás a vašu rodinu.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: