Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly Gas LPG - senzor skvapalneného ropného plynu (WiFi)

56,99 € / ks 47,49 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Shelly Gas LPG - senzor skvapalneného ropného plynu (WiFi) je inovatívny prístroj pre kontrolu a sledovanie koncentrácie skvapalneného plynu vo vašom domove. Tento senzor je výnimočný svojou bezdrôtovou technológiou a inteligentnými funkciami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly Gas LPG - senzor skvapalneného ropného plynu (WiFi) ponúka kvalitnú ochranu pre vaše domácnosti či podniky. S jeho pomocou môžete efektívne monitorovať koncentráciu skvapalneného plynu a v prípade nebezpečenstva vás včas upozorní.

Jednou z hlavných výhod tohto produktu je jeho kompaktný dizajn a jednoduchá inštalácia. Napriek svojej veľkosti je schopný detegovať aj najmenšie zmeny v koncentrácii plynu. Tento senzor je výnimočný svojou bezdrôtovou technológiou, čo vám umožňuje sledovať hladiny plynu z akejkoľvek časti vášho domova cez váš smartfón.

Shelly Gas LPG - senzor skvapalneného ropného plynu (WiFi) je navyše kompatibilný s množstvom chytrých domácich systémov, čo z neho robí ideálny doplnok pre akúkoľvek inteligentnú domácnosť. Jeho intuitívna aplikácia vám umožní nastaviť si vlastné upozornenia a notifikácie, vďaka čomu budete mať svoju domácnosť pod kontrolou.

Podrobnejšie technické špecifikácie:

  • Typ senzora: Skvapalnený ropný plyn
  • Technológia: WiFi
  • Napájanie: 110-230V AC 50/60Hz
  • Teplotný rozsah: -20°C do 50°C
  • Rozmery: 76mm x 76mm x 30mm
  • Kompatibilita: Android, iOS
  • Doba reakcie: do 30 sekúnd
  • Životnosť senzora: 5 rokov

V neposlednom rade, Shelly Gas LPG - senzor skvapalneného ropného plynu (WiFi) je certifikovaným a spoľahlivým riešením, ktoré vám prináša pokoj mysli a bezpečnosť vašej domácnosti. Spoznajte pocit bezpečia a komfortu s týmto špičkovým senzorom plynu.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: