Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly Gas CNG - senzor zemného plynu (WiFi)

58 € / ks 48,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Shelly Gas CNG je inteligentný senzor zemného plynu s podporou WiFi, ktorý slúži na detekciu a monitorovanie prítomnosti zemného plynu vo vašej domácnosti. Tento senzor vám poskytuje bezpečnosť a upozornenie v prípade úniku plynu, umožňujúc vám rýchlo reagovať a zabezpečiť bezpečnosť vášho domova.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly Gas CNG je inteligentný senzor zemného plynu, ktorý vám poskytuje dôležitú ochranu pred únikom plynu vo vašej domácnosti. S jeho vysokou citlivosťou a spoľahlivosťou môžete mať istotu, že budete včas upozornení v prípade prítomnosti zemného plynu.

Senzor je navrhnutý tak, aby rýchlo detekoval prítomnosť zemného plynu vo vzduchu. Akonáhle senzor zachytí zvýšenú koncentráciu plynu, okamžite vám pošle upozornenie prostredníctvom aplikácie na smartfóne alebo iných inteligentných zariadení. Toto vám umožňuje rýchlo reagovať a prijať potrebné opatrenia na zabezpečenie bezpečnosti vášho domova.

Shelly Gas CNG je jednoduchý a ľahko inštalovateľný senzor. Môžete ho umiestniť na strategické miesta vo vašej domácnosti, ako sú kuchyne, kotolne alebo miesta, kde je pravdepodobnosť úniku plynu vyššia. Senzor je spoľahlivý a poskytuje vám dlhú životnosť batérie.

S podporou WiFi môžete senzor pripojiť k svojej domácej WiFi sieti a mať vzdialený prístup a kontrolu nad senzorom. Okrem toho, senzor je kompatibilný s rôznymi smart home platformami a inteligentnými asistentmi, čo vám umožňuje ďalšie možnosti integrácie a automatizácie vo vašej inteligentnej domácnosti.

Technické špecifikácie:

  • Senzor zemného plynu s podporou WiFi
  • Detekcia a monitorovanie zemného plynu vo vzduchu
  • Rýchle upozornenia prostredníctvom aplikácie
  • Jednoduchá inštalácia a dlhá životnosť batérie

Shelly Gas CNG je neoceniteľným senzorom pre ochranu vášho domova pred únikom zemného plynu. S jeho spoľahlivým fungovaním a podporou WiFi budete mať istotu a bezpečnosť, že váš domov je chránený pred rizikami zemného plynu.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: