Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly EM bez svorky - meranie spotreby až s 2 svorkami do 120A, výstup 1x2A (WiFi)

55 € / ks 45,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Shelly EM bez svorky je výkonný merací modul s podporou WiFi, ktorý umožňuje presné meranie spotreby elektrickej energie až s dvoma svorkami do 120A. Tento modul vám poskytuje dôležité informácie o spotrebe energie a umožňuje vám efektívne riadiť svoju elektrickú spotrebu prostredníctvom aplikácie na smartfóne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly EM bez svorky je výkonný merací modul, ktorý vám umožňuje presne merať spotrebu elektrickej energie až s dvoma svorkami do 120A. Tento modul je navrhnutý tak, aby ste mali dôležité informácie o spotrebe energie vo vašej domácnosti a mohli efektívne riadiť svoju elektrickú spotrebu.

Shelly EM bez svorky je vybavený dvoma svorkami, ktoré podporujú meranie prúdu a napätia až do hodnoty 120A. Tieto svorky vám umožňujú monitorovať spotrebu elektrickej energie a získať dôležité údaje o svojej spotrebe.

S podporou WiFi môžete jednoducho pripojiť Shelly EM bez svorky k svojej domácej WiFi sieti a monitorovať spotrebu energie prostredníctvom aplikácie na smartfóne alebo iných inteligentných zariadeniach. Môžete si vytvárať grafy, prehľady a sledovať vývoj spotreby energie v reálnom čase.

Okrem toho, Shelly EM bez svorky disponuje aj výstupom s kapacitou 1x2A, čo vám umožňuje ovládať spotrebu elektrickej energie prostredníctvom relé alebo iných zariadení. Môžete napríklad programovať časové plány pre zapínanie a vypínanie zariadení na základe spotreby energie alebo vytvárať automatizácie pre lepšiu úsporu energie.

Technické špecifikácie:

  • Merací modul pre monitorovanie spotreby elektrickej energie
  • Podpora WiFi pre jednoduché pripojenie a ovládanie
  • 2 svorky do 120A pre meranie prúdu a napätia
  • Výstup 1x2A pre ovládanie spotreby energie
  • Možnosť vytvárania grafov a prehľadov spotreby

Shelly EM bez svorky je ideálnym riešením pre sledovanie a riadenie spotreby elektrickej energie vo vašej domácnosti. S jeho presnými meraniami, podporou WiFi a výstupom pre ovládanie, získate dôležité informácie o spotrebe energie a môžete efektívne riadiť svoju elektrickú spotrebu podľa vašich potrieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: