Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly EM + 1x 50A svorka - meranie spotreby až s 2 svorkami do 120A, výstup 1x2A (WiFi)

59,99 € / ks 49,99 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Shelly EM + 1x 50A svorka je výkonný merací modul s podporou WiFi, ktorý umožňuje presné meranie spotreby elektrickej energie až s dvoma svorkami do 50A. Tento modul vám poskytuje dôležité informácie o spotrebe energie a umožňuje vám efektívne riadiť svoju elektrickú spotrebu prostredníctvom aplikácie na smartfóne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly EM + 1x 50A svorka je výkonný merací modul, ktorý vám umožňuje presne merať spotrebu elektrickej energie až s dvoma svorkami do 50A. Tento modul je navrhnutý tak, aby ste mali dôležité informácie o spotrebe energie vo vašej domácnosti a mohli efektívne riadiť svoju elektrickú spotrebu.

Shelly EM + 1x 50A svorka je vybavená dvoma svorkami, ktoré podporujú meranie prúdu a napätia až do hodnoty 50A. Tieto svorky vám umožňujú monitorovať spotrebu elektrickej energie a získať dôležité údaje o svojej spotrebe.

S podporou WiFi môžete jednoducho pripojiť Shelly EM + 1x 50A svorka k svojej domácej WiFi sieti a monitorovať spotrebu energie prostredníctvom aplikácie na smartfóne alebo iných inteligentných zariadeniach. Môžete si vytvárať grafy, prehľady a sledovať vývoj spotreby energie v reálnom čase.

Okrem toho, Shelly EM + 1x 50A svorka disponuje aj výstupom s kapacitou 1x2A, čo vám umožňuje ovládať spotrebu elektrickej energie prostredníctvom relé alebo iných zariadení. Môžete napríklad programovať časové plány pre zapínanie a vypínanie zariadení na základe spotreby energie alebo vytvárať automatizácie pre lepšiu úsporu energie.

Technické špecifikácie:

  • Merací modul pre monitorovanie spotreby elektrickej energie
  • Podpora WiFi pre jednoduché pripojenie a ovládanie
  • 2 svorky do 50A pre meranie prúdu a napätia
  • Výstup 1x2A pre ovládanie spotreby energie
  • Možnosť vytvárania grafov a prehľadov spotreby

Shelly EM + 1x 50A svorka je ideálnym riešením pre sledovanie a riadenie spotreby elektrickej energie vo vašej domácnosti. S jeho presnými meraniami, podporou WiFi a výstupom pre ovládanie, získate dôležité informácie o spotrebe energie a môžete efektívne riadiť svoju elektrickú spotrebu podľa vašich potrieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: