Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly EM + 1x 120A svorka - meranie spotreby až s 2 svorkami do 120A, výstup 1x2A (WiFi)

67 € / ks 55,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Shelly EM + 1x 120A svorka je výkonný merací modul s podporou WiFi, ktorý umožňuje presné meranie spotreby elektrickej energie až s dvoma svorkami do 120A. Tento modul vám poskytuje údaje o spotrebe energie v reálnom čase a umožňuje vám efektívne riadiť a monitorovať svoju elektrickú spotrebu prostredníctvom aplikácie na smartfóne.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly EM + 1x 120A svorka je výkonný merací modul, ktorý vám umožňuje presne merať spotrebu elektrickej energie až s dvoma svorkami do 120A. Tento modul je ideálnym riešením pre monitorovanie a riadenie spotreby elektrickej energie vo vašom domácom prostredí.

Shelly EM + 1x 120A svorka je navrhnutá tak, aby vám poskytovala presné merania spotreby elektrickej energie. S dvoma svorkami do 120A je schopná monitorovať prúd a napätie v elektrickom obvode. Tieto merania vám umožňujú sledovať a analyzovať spotrebu elektrickej energie v reálnom čase.

Modul je vybavený podporou WiFi, čo znamená, že môžete monitorovať a ovládať spotrebu elektrickej energie prostredníctvom aplikácie na smartfóne. Môžete si vytvárať grafy a prehľady spotreby, sledovať náklady na energiu a identifikovať oblasti s vysokou spotrebou.

Okrem toho, Shelly EM + 1x 120A svorka disponuje aj výstupom, ktorý vám umožňuje ovládať spotrebu elektrickej energie prostredníctvom relé alebo iných zariadení. Môžete napríklad programovať časové plány pre zapínanie a vypínanie zariadení v závislosti na spotrebe energie alebo vytvárať automatizácie pre efektívnejšie využívanie elektrickej energie.

Technické špecifikácie:

  • Merací modul pre monitorovanie spotreby elektrickej energie
  • Podpora WiFi pre jednoduché pripojenie a ovládanie
  • 2 svorky do 120A pre meranie prúdu a napätia
  • Výstup 1x2A pre ovládanie spotreby energie
  • Možnosť vytvárania grafov a prehľadov spotreby
  • Podpora časového plánovania a automatizácií
  • Presné meranie spotreby elektrickej energie v reálnom čase
  • Kompatibilita s rôznymi smart home platformami a inteligentnými asistentmi
 • Shelly EM + 1x 120A svorka je kompletný merací modul, ktorý vám umožňuje mať podrobný prehľad o spotrebe elektrickej energie vo vašom domácnosti. S jeho výkonnými funkciami a možnosťou ovládania prostredníctvom aplikácie na smartfóne získate plnú kontrolu nad vašou spotrebou energie. Môžete si vytvárať časové plány, sledovať grafy a efektívne riadiť svoju elektrickú spotrebu.

  Modul je kompatibilný s rôznymi smart home platformami a inteligentnými asistentmi, čo umožňuje ďalšie možnosti integrácie a automatizácie vo vašej inteligentnej domácnosti.

  S Shelly EM + 1x 120A svorka nebudete len monitorovať svoju spotrebu elektrickej energie, ale aj získate nástroje na efektívne riadenie a úsporu energie. Budete mať presné údaje o spotrebe v reálnom čase a môžete si nastaviť optimalizované časové plány pre zariadenia, ktoré vyžadujú vysokú spotrebu energie. To vám pomôže znížiť náklady na energiu a prispievať k udržateľnejšej spotrebe elektrickej energie.

  Shelly EM + 1x 120A svorka je výkonný merací modul, ktorý vám poskytuje všetky nástroje na monitorovanie a riadenie spotreby elektrickej energie vo vašej domácnosti. Budete mať presný prehľad o svojej spotrebe a možnosť efektívne riadiť svoju elektrickú spotrebu podľa vašich potrieb a preferencií.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: