Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Shelly DUO - RGBW GU10 (WiFi)

14,99 € / ks 12,49 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Shelly DUO - RGBW GU10 je výkonná RGBW LED žiarovka s GU10 päticou, ktorá prináša farebné a bielo teplé osvetlenie do vášho domova. S podporou WiFi a možnosťou ovládania cez smartfón alebo iné inteligentné zariadenia, táto žiarovka vám umožňuje nastaviť farebné osvetlenie a prispôsobiť si intenzitu svetla podľa vašich potrieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shelly DUO - RGBW GU10 je výkonná LED žiarovka s GU10 päticou, ktorá prináša farebné a bielo teplé osvetlenie do vášho domova. S možnosťou ovládania cez WiFi a jednoduchým ovládaním pomocou smartfónu alebo iných inteligentných zariadení, táto žiarovka vám poskytuje plnú kontrolu nad farbami a intenzitou svetla.

Shelly DUO - RGBW GU10 ponúka rozsiahly farebný rozsah, ktorý vám umožňuje vytvárať rôznorodé osvetlenie podľa vašich preferencií. Môžete si vybrať zo širokého spektra farieb a nastaviť intenzitu svetla podľa vašej nálady alebo aktivity. Vytvorte si živé a dynamické farebné efekty pre zábavné večierky, alebo si vytvorte relaxačné prostredie s jemným a teplým bielym osvetlením.

S podporou WiFi môžete žiarovku jednoducho pripojiť k vášmu domácemu WiFi sieti a ovládať ju pomocou aplikácie na smartfóne alebo iných inteligentných zariadeniach. Môžete si nastaviť scény a programy osvetlenia, prispôsobiť farby podľa času dňa a vytvoriť atmosféru podľa vašich želaní.

Shelly DUO - RGBW GU10 je tiež energeticky úsporná LED žiarovka s dlhou životnosťou, čo vám umožňuje ušetriť energiu a peniaze. Je kompatibilná s rôznymi smart home platformami a inteligentnými asistentmi, čo umožňuje jednoduchú integráciu do vášho existujúceho smart domáceho systému.

Technické špecifikácie:

  • RGBW LED žiarovka s GU10 päticou
  • Možnosť nastavenia farebného osvetlenia a bielo teplého svetla
  • Ovládanie cez WiFi pomocou smartfónu alebo iných inteligentných zariadení
  • Možnosť nastavenia scén a programov osvetlenia
  • Energeticky úsporná a dlhotrvajúca žiarovka
  • Kompatibilita s rôznymi smart home platformami a inteligentnými asistentmi

Shelly DUO - RGBW GU10 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú vytvárať farebné a prispôsobiteľné osvetlenie vo svojom domove. Využite možnosti farieb a intenzity svetla a vytvorte si želanú atmosféru v každej miestnosti. S jej jednoduchým ovládaním a kompatibilitou so smart home platformami je Shelly DUO - RGBW GU10 skvelým doplnkom pre inteligentnú domácnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Shelly
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: