Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Senzor oxidu uhoľnatého - FIBARO CO Sensor (FGCD-001)

ZADARMOZADARMO
Senzor oxidu uhoľnatého - FIBARO CO Sensor (FGCD-001)
131,99 € / ks 109,99 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

FIBARO CO Sensor (FGCD-001) je pokročilý senzor oxidu uhoľnatého, ktorý včas detekuje prítomnosť tohto potenciálne smrtiaceho plynu vo vašej domácnosti, aby zvýšil bezpečnosť a ochranu vašej rodiny.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO CO Sensor (FGCD-001) je vysoko citlivý senzor oxidu uhoľnatého, navrhnutý na ochranu vašej domácnosti pred jedným z najsmrteľnejších neviditeľných plynov. Tento pokročilý senzor je schopný rýchlo a presne identifikovať prítomnosť oxidu uhoľnatého a v prípade zistenia vysokých koncentrácií tohto plynu vydá zvukový a svetelný signál, aby vás upozornil na možné nebezpečenstvo.

Vďaka kompatibilite so systémom Z-Wave je možné tento senzor integrerať do vašej inteligentnej domácnosti, čo vám umožní nastaviť automatizované scenáre, ako je napríklad vypnutie plynových spotrebičov alebo zapnutie ventilácie pri detekcii nebezpečných hladín oxidu uhoľnatého.

Technické špecifikácie:

  • Technológia: Z-Wave (868.42MHz)
  • Napájanie: Batéria CR123A 3.0V
  • Životnosť batérie: až 3 roky
  • Rozsah detekcie: 0-450 ppm
  • Pracovná teplota: 0ºC - 50ºC
  • Rozmery: 65mm x 28mm

FIBARO CO Sensor je nevyhnutným nástrojom pre každú domácnosť, ktorá chce zvýšiť svoju bezpečnosť a ochranu. S jeho pomocou môžete pokojne spať, vediac, že ste chránení pred nebezpečenstvom oxidu uhoľnatého.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: