Tesla Robostar T50 +Dámske hodinky, ako darček

Robotický vysávač Tesla RoboStar T50 4 programy upratovania - automatický, obvodový, kruhový a naplánovaný
Vysoký sací výkon vhodný pre upratovanie zvieracích chlpov (HEPA filter)
Vhodný na všetky typy tvrdých podláh (plávajúce, dlažba, linoleum) alebo nízke koberce
Režim MAX pre vysoký sací výkon a hĺbkové čistenie kobercov

Doba prevádzky až 110 minút na jedno nabitie
Výška iba 78 mm

Jednoduché dotykové ovládanie jedným tlačidlom

Dvojica bočných kefiek pre vysávanie v rohoch
Trojnásobná filtrácia

Vysokapacitná batéria 2 600 mAh

Funkcia mokrého mopovania

Na sklade
Kód: 2747
211,50 € / ks 176,25 € bez DPH
Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3 kg
tesla t50 1
ZadarmoZadarmo

Predstavenie vysávača TESLA RoboStar T50

Robotický vysávač TESLA RoboStar T50 bol vyvinutý pre čistenie rôznych typov podláh a miestností všetkých veľkostí a tvarov. Upratovanie vášho domu sa stane zábavnou hrou a vy si ušetríte prácu i čas. Robotický vysávač bude vašu domácnosť sám upratovať, pohybuje sa automaticky po podlahe miestnosti a upratuje bez akejkoľvek pomoci. Ľahko prechádza nízke prechodové lišty, je vybavený množstvom snímačov, a nespadne ani zo schodov. Vďaka dvojúrovňovej filtrácie a dvojici bočných kefiek povysáva aj v rohoch, a zachytí aj ten najmenší prach a nečistoty. Po dokončení upratovania sám vyhľadá nabíjaciu základňu a začne sa nabíjať.

Dvojica kefiek zachytí každú nečistotu

Robotický vysávač TESLA RoboStar T50 má vo svojej výbave sústavu antistatických štetinových kief. Ich umiestnenie je navyše tak šikovné, že zvládnu upratovanie pozdĺž stien a dokonca aj v inak ťažko prístupných rohoch. Vďaka vysokému saciemu výkonu TESLA RoboStar T50 efektívne zbiera nielen prachové čiastočky, ale aj zvieracie chlpy.

Trojnásobná filtrácia s HEPA filtrom

Robotický vysávač TESLA RoboStar T50 je vybavený moderným trojnásobným systémom filtrácie, ktorý zahŕňa sieťku primárneho filtra, hubkový filter a efektívny HEPA filter. Všetky nečistoty sú takto účinne zachytené a veľká odpadová nádobka s objemom 450 ml zaistí, že ju nebude potrebné tak často vyprázdňovať.

HEPA filter pomáha zachytiť jemný prach, roztoče, či zvieracie alergény. Základný filter zablokuje väčšinu nečistotu. Filter HEPA H13 zachytí 99,95% častíc do veľkosti 0,3 mikróna (vrátane spór a roztočov plesní), a tým zaručuje vysokú kvalitu filtrácie. Údržba vysávača je veľmi jednoduchá a k jeho prevádzke nepotrebujete výmenné sáčky.

Vysokokapacitná batéria s nabíjacou stanicou

Robotický vysávač TESLA RoboStar T50 je vybavený vysokokapacitnou 2 600 mAh batériou, ktorá využíva značkové články LG, a vydrží čistiť 110 minút. Vysávač je vybavený špeciálnou ochranou, ktorá po nabití prestane dodávať energiu a zabráni tak prebíjaniu batérie. V balení nájdete okrem robotického vysávača tiež nabíjaciu stanicu, v ktorej nabíjanie prebieha automaticky.

Prémiový dizajn a turbo režim MAX

Horný panel robotického vysávača je vyrobený z čierneho odolného skla a dodáva tak vysávaču luxusný vzhľad.

Ak potrebujete vysoký sací výkon pre naozaj dôkladné vyčistenie kobercov, alebo pri väčšom znečistení podlahy, stačí na diaľkovom ovládači stlačiť tlačidlo MAX. Robotický vysávač okamžite zvýši otáčky rotačnej stredovej kefy a aj saciu silu pre hĺbkové čistenie.

Technická špecifikácia

  • Model: Testla RoboStar T50 - ROBT50
  • Farba: čierna
  • Typ batérie: Li-ion
  • Kapacita batérie: 2 600 mAh
  • Výkon motora: 22 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: