Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Riadiaca jednotka - FIBARO Home Center 3 (FGHC3-001)

ZADARMOZADARMO
Riadiaca jednotka - FIBARO Home Center 3 (FGHC3-001)
679 € / ks 565,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

FIBARO Home Center 3 (FGHC3-001) je najnovšia a najvýkonnejšia riadiaca jednotka pre smart domácnosti. S pokročilými funkčnosťami a vysokým výkonom je ideálnym riešením pre úplnú a hladkú kontrolu smart zariadení vo vašom dome.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

FIBARO Home Center 3 (FGHC3-001) je špičková riadiaca jednotka, ktorá predstavuje mozog každej smart domácnosti. Táto pokročilá jednotka prináša vysoký výkon a rôzne funkcie, ktoré umožňujú jednoduché a plynulé ovládanie všetkých smart zariadení vo vašom dome cez jedno centrálné rozhranie.

Home Center 3 je vybavený vysokovýkonným procesorom a vylepšenou pamäťou, ktoré zabezpečujú rýchlejšiu a stabilnejšiu komunikáciu medzi zariadeniami. Je kompatibilný nielen so všetkými zariadeniami FIBARO, ale aj s mnohými inými smart zariadeniami na trhu.

S Home Center 3 môžete naplánovať a automatizovať rutiny, vytvárať komplexné scenáre a využívať intuitívne používateľské rozhranie pre jednoduché a pohodlné ovládanie. Jeho pokročilé možnosti využitia zahrňujú ovládanie osvetlenia, zabezpečenia, klimatizácie, multimediálnych systémov a mnoho ďalších.

Technické špecifikácie:

  • Procesor: Quad-core Arm Cortex A53 (1.2GHz)
  • Pamäť RAM: 2 GB
  • Disk: 8GB eMMC
  • Bezdrôtové pripojenie: Z-Wave, WiFi, Bluetooth LE, ZigBee
  • Rozhrania: USB, Ethernet
  • Napájanie: 12V DC
  • Rozmery: 220mm x 140mm x 35mm
  • Teplota prevádzky: 0ºC - 40ºC

FIBARO Home Center 3 je dokonalou voľbou pre tých, ktorí chcú mať úplnú kontrolu nad svojou smart domácnosťou. S touto jednotkou môžete využiť skutočný potenciál všetkých vašich smart zariadení a zároveň si vychutnať pohodlie a komfort, ktoré prináša automatizácia. Toto je skutočný krok vpred pre vašu domácnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: