Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Redukcia Danfoss RE-D

10 € / ks 8,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Redukcia Danfoss RE-D je spoľahlivý a efektívny redukčný ventil, ktorý slúži na reguláciu prietoku vody v systémoch vykurovania. S týmto produktom dosiahnete optimálnu teplotu a pohodu vo vašom domove.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Redukcia Danfoss RE-D je vysokej kvality redukčný ventil navrhnutý pre presnú a spoľahlivú reguláciu prietoku vody v systémoch vykurovania. Je vhodná pre rôzne typy vykurovacích systémov, ako sú radiátorové vykurovanie, podlahové vykurovanie a iné.

Tento redukčný ventil je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku. S jeho pomocou môžete jednoducho nastaviť a udržiavať požadovanú teplotu vo vašom domove.

Danfoss RE-D je ľahko inštalovateľná redukcia s jednoduchým ovládaním. Je navrhnutá tak, aby sa dala jednoducho integrovať do existujúceho vykurovacieho systému. S jej presným nastavením môžete dosiahnuť efektívne vykurovanie a znížiť spotrebu energie.

Technické špecifikácie:

  • Typ: Redukčný ventil pre reguláciu prietoku vody
  • Kompatibilita: Použiteľný v rôznych typoch vykurovacích systémov
  • Inštalácia: Jednoduchá inštalácia, kompaktný dizajn
  • Ovládanie: Presné nastavenie prietoku vody
  • Odolnosť: Kvalitné materiály pre spoľahlivú prevádzku

Redukcia Danfoss RE-D je spoľahlivým a efektívnym riešením pre reguláciu prietoku vody vo vašom vykurovacom systéme. S jej pomocou dosiahnete optimálnu teplotu a pohodu vo vašom domove.

Dodatočné parametre

Kategória: Danfoss
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: