Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Radiátorová termostatická hlavica, Danfoss Ally™, Typ adaptéra M30, RA, RAV, RAVL, 2.4 GHz (014G2460)

ZADARMOZADARMO
Radiátorová termostatická hlavica, Danfoss Ally™, Typ adaptéra M30, RA, RAV, RAVL, 2.4 GHz (014G2460)
76,10 € / ks 63,42 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Radiátorová termostatická hlavica Danfoss Ally™ je vybavená všetkými funkciami potrebnými na inteligentné ovládanie teploty vo vašej domácnosti. S kompatibilitou so štandardnými adaptérmi M30, RA, RAV a RAVL ponúka jednoduchú inštaláciu na väčšinu radiátorových systémov. S technológiou 2.4 GHz a spoľahlivým pripojením Zigbee umožňuje ľahkú integráciu do vášho existujúceho inteligentného domáceho systému.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Radiátorová termostatická hlavica Danfoss Ally™ je výkonným a spoľahlivým riešením pre inteligentné ovládanie teploty vo vašej domácnosti. Je navrhnutá s dôrazom na jednoduchosť inštalácie a kompatibilitu s rôznymi typmi radiátorových systémov. Vďaka kompatibilite so štandardnými adaptérmi M30, RA, RAV a RAVL môže byť ľahko inštalovaná na väčšinu radiátorov.

Radiátorová termostatická hlavica Danfoss Ally™ využíva spoľahlivú technológiu 2.4 GHz Zigbee, čo umožňuje bezproblémové a stabilné pripojenie k vášmu existujúcemu inteligentnému domácemu systému. Týmto spôsobom môžete ovládať teplotu v jednotlivých miestnostiach a prispôsobiť ju svojim potrebám a preferenciám. Okrem manuálneho ovládania ponúka aj možnosť plánovania teploty podľa časových intervalov, čo zlepšuje efektivitu vykurovania a prispieva k úspore energie.

Dlhý popis obsahuje kompletné technické špecifikácie tovaru. Tu sú niektoré z hlavných technických parametrov:

  • Typ adaptéra: M30, RA, RAV, RAVL
  • Technológia: 2.4 GHz Zigbee
  • Možnosť manuálneho ovládania teploty
  • Plánovanie teploty podľa časových intervalov
  • Kompatibilita s existujúcimi inteligentnými domácimi systémami

S radiátorovou termostatickou hlavicou Danfoss Ally™ získate plnú kontrolu nad teplotou vo vašom dome a zabezpečíte si pohodlné a energeticky úsporné prostredie. Vďaka spoľahlivému pripojeniu a jednoduchému ovládaniu si užijete výhody inteligentného vykurovania a prispôsobíte si teplotu presne podľa svojich potrieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Danfoss
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: