Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Prenosný ovládač - FIBARO KeyFob (FGKF-601 ZW5)

66,90 € / ks 55,75 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Prenosný ovládač FIBARO KeyFob (FGKF-601 ZW5) je kompaktné a výkonné zariadenie, ktoré umožňuje ovládať inteligentný domov pomocou jednoduchých stlačení tlačidiel. S množstvom programovateľných funkcií a kompatibilitou so Z-Wave technológiou poskytuje KeyFob pohodlnú a flexibilnú kontrolu nad vašimi zariadeniami.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosný ovládač FIBARO KeyFob je skvelým spôsobom, ako ovládať váš inteligentný domov pomocou jednoduchých tlačidiel. S kompaktným dizajnom a výkonnými funkciami vám KeyFob poskytuje pohodlné a flexibilné ovládanie vašich zariadení.

KeyFob je vybavený viacerými programovateľnými tlačidlami, ktoré môžete prispôsobiť svojim potrebám a preferenciám. Každé tlačidlo môže byť nastavené na vykonanie konkrétnych akcií alebo spustenie scenárov vo vašom inteligentnom dome. Môžete napríklad zapnúť alebo vypnúť osvetlenie, ovládať záclony, aktivovať alarmový systém a mnoho ďalších úloh, všetko jednoduchým stlačením tlačidla na KeyFob.

KeyFob je kompatibilný s technológiou Z-Wave, čo znamená, že ho môžete integrovať do vášho existujúceho inteligentného domového systému. Môžete ho pripojiť k centrálnej jednotke a priradiť mu rôzne akcie alebo scenáre. KeyFob je ľahko prenosný, takže ho môžete nosiť so sebou a ovládať zariadenia vo vašom dome z ľubovoľného miesta.

S nízkou spotrebou energie a dlhou výdržou batérií je KeyFob spoľahlivým a trvácny pomocníkom vo vašom inteligentnom dome. Jeho bezpečné a zašifrované spojenie zabezpečuje ochranu vašich údajov a zariadení.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: Batéria (CR2450)
  • Bezdrôtový dosah: [uvediť dosah]

FIBARO KeyFob je ideálnym riešením pre jednoduché a pohodlné ovládanie vášho inteligentného domu. Jeho programovateľné tlačidlá a flexibilné možnosti nastavenia vám umožňujú prispôsobiť ho podľa vašich potrieb a preferencií. S kompatibilitou so Z-Wave a nízkou spotrebou energie je KeyFob spoľahlivým a praktickým zariadením pre všedné aj špeciálne situácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: