Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Pohybový senzor - FIBARO Motion Sensor (FGMS-001 ZW5)

ZADARMOZADARMO
Pohybový senzor - FIBARO Motion Sensor (FGMS-001 ZW5)
76 € / ks 63,33 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Pohybový senzor FIBARO Motion Sensor (FGMS-001 ZW5) je inteligentné zariadenie, ktoré detekuje pohyb v okolí a poskytuje informácie o aktivite vo vašej domácnosti. S kompatibilitou so Z-Wave technológiou môžete integrovať senzor do vášho inteligentného domového systému a vytvárať automatizácie a scény podľa vašich potrieb.


Detailné informácie

Podrobný popis

Pohybový senzor FIBARO Motion Sensor je vynikajúcim zariadením, ktoré umožňuje detekciu pohybu v okolí. S vysokou presnosťou a spoľahlivosťou vám poskytuje informácie o aktivite vo vašej domácnosti, čo je užitočné pre bezpečnostné a automatizačné účely.

Senzor je vybavený rôznymi senzormi, ktoré zahŕňajú infračervený pohybový senzor, teplotný senzor a osvetlenie senzor. Infračervený pohybový senzor detekuje aj najmenší pohyb v jeho pôsobnom dosahu, čo umožňuje spustiť rôzne akcie alebo upozornenia. Teplotný senzor meria teplotu v okolí a môže byť využitý na riadenie klimatizácie alebo vykonávanie ďalších automatizácií. Osvetlenie senzor sleduje úroveň osvetlenia v miestnosti a môže byť použité na ovládanie svetelných zdrojov alebo vykonávanie ďalších úloh.

FIBARO Motion Sensor je kompatibilný s technológiou Z-Wave, čo znamená, že ho môžete integrovať do vášho existujúceho inteligentného domového systému. To vám umožňuje vytvárať automatizácie, scény a reakcie na zistený pohyb alebo iné udalosti. Môžete napríklad nastaviť senzor na zapnutie osvetlenia, keď zaznamená pohyb vo vybranej miestnosti, alebo na aktiváciu bezpečnostného režimu, keď nebol detegovaný žiadny pohyb po určitý čas.

S kompaktným a štýlovým dizajnom je FIBARO Motion Sensor vhodný pre rôzne interiéry. Môžete ho umiestniť na strop, stenu alebo iné vhodné miesto v miestnosti. Senzor je napájaný batériou, čo umožňuje ľahkú inštaláciu bez potreby prípojky k elektrickej sieti.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: Batéria (CR123A)
  • Bezdrôtový dosah: [uvediť dosah]

FIBARO Motion Sensor je vynikajúcim prírastkom do vášho inteligentného domu, ktorý poskytuje spoľahlivú detekciu pohybu a poskytuje vám informácie o aktivite vo vašom domácom prostredí. Jeho kompatibilita so Z-Wave technológiou a rozsiahle funkčné možnosti umožňujú vytvárať personalizované automatizácie a scény pre zlepšenie vášho domového prostredia.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: