Akcia platí do 30.10.2023 alebo do vypredania zásob.

Ovládanie pohybom ruky - FIBARO Swipe Gesture Controller (FGGC-001 ZW5)

ZADARMOZADARMO
Ovládanie pohybom ruky - FIBARO Swipe Gesture Controller (FGGC-001 ZW5)
189 € / ks 157,50 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
04.10.2023
Možnosti doručenia

Ovládač gest FIBARO Swipe Gesture Controller (FGGC-001 ZW5) je inovatívne zariadenie, ktoré umožňuje ovládať inteligentný domov pomocou jednoduchých gest pohybom ruky. Jeho bezdotykové ovládanie prináša nový a pohodlný spôsob interakcie s vašimi zariadeniami.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládač gest FIBARO Swipe Gesture Controller je výnimočným zariadením, ktoré vám umožňuje ovládať inteligentný domov prostredníctvom jednoduchých gest pohybom ruky. Tento bezdotykový ovládač využíva technológiu snímania pohybu, aby vám umožnil pohodlné a intuitívne ovládanie vašich zariadení.

S FIBARO Swipe Gesture Controller môžete nastaviť rôzne gestá a priradiť im rôzne akcie alebo scény vo vašom inteligentnom dome. Napríklad jednoduchým pohybom ruky doprava môžete zapnúť osvetlenie, pohybom hore alebo dole môžete zmeniť teplotu alebo nastaviť scénu pre relaxáciu. Možnosti ovládania sú takmer neobmedzené a môžete ich prispôsobiť svojim potrebám a preferenciám.

FIBARO Swipe Gesture Controller je kompatibilný s technológiou Z-Wave, čo znamená, že môže komunikovať s ďalšími inteligentnými zariadeniami vo vašom dome. Môžete ho integrovať do existujúceho inteligentného domového systému a vytvárať scény a automatizácie pre ešte väčšie pohodlie a efektívnosť.

Ovládač gest FIBARO Swipe Gesture Controller je navrhnutý s dôrazom na kvalitu a štýlový dizajn. Jeho elegantný a tenký dizajn sa dokonale hodí do moderných interiérov. Môžete ho umiestniť na stôl, pult alebo iné vhodné miesto, kde bude vždy pripravený na ovládanie vašich zariadení gestami.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: Batéria (4x AAA)
  • Bezdrôtový dosah: [uvediť dosah]

FIBARO Swipe Gesture Controller je inovatívnym a pohodlným spôsobom, ako ovládať vaše inteligentné zariadenia v domácnosti. Jeho bezdotykové ovládanie pomocou gest pohybom ruky prináša novú úroveň interakcie a umožňuje vám získať maximálnu kontrolu a pohodlie vo vašom inteligentnom dome.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: