Akcia platí do 14.9.2023 alebo do vypredania zásob.

Ovládanie LED pásov - FIBARO RGBW Controller 2 ZW5 (FGRGBW-442)

ZADARMOZADARMO
Ovládanie LED pásov - FIBARO RGBW Controller 2 ZW5 (FGRGBW-442)
79 € / ks 65,83 € bez DPH
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.09.2023
Možnosti doručenia

Ovládač LED pásov FIBARO RGBW Controller 2 ZW5 (FGRGBW-442) je inteligentné zariadenie, ktoré umožňuje ovládať a riadiť LED pásky vo vašej domácnosti. S podporou technológie Z-Wave poskytuje spoľahlivé a bezdrôtové pripojenie k vášmu inteligentnému domovému systému.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovládač LED pásov FIBARO RGBW Controller 2 ZW5 (FGRGBW-442) je vynikajúcim nástrojom na ovládanie a riadenie LED pásov vo vašej domácnosti. S jeho pomocou môžete dosiahnuť rôznorodé a efektné osvetlenie, vytvárať farebné scenérie a prispôsobovať atmosféru podľa vašich predstáv.

Tento inteligentný ovládač podporuje technológiu Z-Wave, čo znamená, že sa dá bezdrôtovo pripojiť k vášmu inteligentnému domovému systému. To vám umožňuje ovládať LED pásky z akéhokoľvek miesta vo vašej domácnosti a dokonca aj z diaľky pomocou smartfónu alebo tabletu. Môžete ich zapínať a vypínať, meniť farby, prispôsobovať jas a vybrať si z rôznych osvetľovacích efektov.

FIBARO RGBW Controller 2 ZW5 ponúka aj pokročilé možnosti nastavenia. Môžete vytvárať vlastné scény a programy, nastaviť časovače pre automatické zapínanie a vypínanie LED pásov, a dokonca aj integrovať ovládanie s ďalšími inteligentnými zariadeniami vo vašej domácnosti pre synchronizáciu osvetlenia s inými udalosťami alebo scenériami.

Kompletné technické špecifikácie:

  • Kompatibilita: Z-Wave
  • Napájanie: 12-24V DC
  • Podporované typy LED pásov: RGB, RGBW, jednofarebné
  • Bezdrôtový dosah: [uvediť dosah]

Ovládač LED pásov FIBARO RGBW Controller 2 ZW5 je výkonným a flexibilným nástrojom pre ovládanie a riadenie LED osvetlenia vo vašej domácnosti. Jeho podpora technológie Z-Wave zabezpečuje spoľahlivé a bezdrôtové pripojenie k vášmu inteligentnému domovému systému, čo vám poskytuje maximálnu kontrolu a možnosti prispôsobenia osvetlenia podľa vašich preferencií.

Dodatočné parametre

Kategória: Fibaro
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: